Järjehoidjad

From Dust

Alternatiivsed nimed: From Dust

Protsessor: Intel Core 2 Duo @ 2. 0 Ghz / AMD Athlon 64 X2 4400 +

RAM: 1 GB

Video: 256 MB

Disk Space: 4 GB

From Dust - strateegiamäng reaalajas mõned arcade kontrolli. Algusest peale, siis me oleme pisut iidol, kes usub, et väikeses rühmas tõmmu põliselanikud. Läbipääsu mäng tolmu alati kaasas linastused kõige Indian rituaalid leidis oma au. Niipea, kui te kuulete tuttav lugusid, näed tosin halva põliselanikud, tead - nad vajavad teie abi, teie toetust ja tuge, sest nad usuvad teid, sind usaldada kaudselt.

Kõrge eesmärk

Tolmu, mis mängivad väga huvitav ja põnev, rääkige meile suur eesmärk smuglokozhih põliselanikud, kes vajavad, et leida ja uurida pärand esivanemate jäänud kogu mängu maailma. Siin ja salajane oskusi, mis võimaldavad teil kontrollida loodusjõude ja olulist teavet maailma. In search of et pärand, siis koos oma palatites õpivad kümneid saarest, kus sa tegelikult näidata, mida tõeline Jumal.

Võimsus

Kõik ülevaadet tolmu täidetakse meeleavaldused jõuga jumalus, kus me muudame maastik, lase jõgede tagasi, istutada puid ja aiad kõrbe ja äravoolu soodest. Kuid mõju meie lapsed, me paraku me ei saa. Ainus asi, mida me teha saame, on anda neile teada, et tee lähima altar, kus järgmine sõnum on iidne, lukus ja ootama. On need altarid ja portaalid et saata meile teise saare ja on peamine eesmärk iga mängu taset. Kokku igal tasandil on neli sellist altarid ja üks edasi järgmisele tasandile. Juurdepääs neile on suletud ja sa pead tegema kõik oma jumalikku võimeid omada oma truu põliselanikud järgmisele kirjale. Muuda mängu maailm on võimalik väikese kursor asub ekraani keskel. Kui me tahame teha oaas kõrbes on piisavalt valada vett, kui vaja teha järve, siis liivasulgursüsteemi välja lahe ja nii jne Kodu ja peamine probleem, ei elamiskõlblik ümbrus altarid totems ja avada tee kõrval.

Elemental Võime

Algselt tolmu, mängida, mis ei oleks väga raske, et mitte panna enne mängija tõsiseid probleeme. Kuid areng krunt, jõudude looduslikud elemendid lipsab tõsisemaid katseid, ja viimse jumalus on higi tõsiselt. Tugev vooluveele levivad kergesti kerge liiva tammid ja ebasõbralik taimestiku toob kaasa tõsiseid ebamugavusi. Tuli süttib puud ümberringi, lõhkamine ja vesi lõhkemist kuumuse ja kõik need omadused, tuleb kasutada. Wild mürske suurepärane vahend, millega möödub kive. Mööda teed, siis pead vaatama lähedalt ja oma palatites, murda nende lahendamise lähedal üks altarid. Nende väike asula on lihtsalt magnet loodusõnnetuste ja sind oma patroon jumalus ja peaks olema õigeaegne, et leida võimalusi, kuidas neid kaitsta. Pärast kaotatud küla on ebaõnnestunud oma missiooni.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more