Järjehoidjad

Frost & Flame: Avaloni kuningas

Alternatiivsed nimed:

Frost Flame: King of Avalon reaalajas strateegiamäng MMORPG elementidega mobiilplatvormidele. Graafika ei rahulda, detailsus on suurepärane, muinasjutumaailm paistab värviline. Muusika tõstab sõdalaste moraali lahingute ajal. Mängus varustate ja arendate oma linna ning ehitate armee, mis suudab alistada mis tahes vaenlase.

Mängimise alustamiseks peate läbima koolituse, ilma selleta võib teil kuluda palju aega, et mõista mängu kõiki keerukusi. Õnneks on arendajad traditsiooniliselt hoolitsenud selle eest, et näidata teile mängu põhitõdesid.

Mäng viib teid tagasi kuningas Arthuri ja ümarlauarüütlite aega. Juhtub tragöödia, Arthur hukkub lahingus oma vennapoja Mordredi reetmise tõttu. Arthuri keha puhkas kuulsa mõõga Excaliburi kõrval pühal Avaloni saarel asuvas kindluses. Alles siis, kui Excalibur oma peremehe tagasi saab, ühineb hajutatud kuningriik. Arthuri impeerium lagunes eraldi linnadeks, mis pidasid omavahel sõda. Paljud valitsejad tahaksid omada Excaliburi võimu, kuid legendaarse mõõga saab enda valdusesse ainult üks valitseja.

Ärge raisake aega ja hakake mängima Frost Flame: King of Avalon!

Paljud asjad ootavad sind:

  • Laiendage, täiendage ja viige lõpule oma linn
  • Vallutage uusi territooriume
  • Ehitage üles võimas armee
  • Õppige uut lahingutaktikat
  • Treeni võludraakonit
  • Hankige ressursse
  • Seadistage erinevate kaupade tootmine
  • Tehke kaubandustehinguid

Ärge muretsege, teil ei hakka kunagi igav, olete alati hõivatud millegi huvitavaga.

Lahingud toimuvad reaalajas. Katsetage erinevaid strateegiaid ja taktikaid, et oma vastane alistada.

Igal vägede tüübil on oma tugevad ja nõrgad küljed, seda õigesti kasutades võite võita isegi vaenlase, kes ületab teie vägesid.

Alati pole võimalik tugeva vastasega üksi hakkama saada. Looge liite ja suhelge teiste mängijatega üle maailma.

Iga armee aluseks on riigi arenenud majandus. Püüdke oma kontrolli alla võtta võimalikult palju väärtuslike ressurssidega territooriume ning arendada tootmist ja kaubandust. Mida rohkem ressursse teie kuningriigil on, seda võimsamat armeed suudab see ülal pidada.

Võistle teiste mängijatega PvP ja PvE lahingutes. Ilma selleta pole võimalik teada, kelle draakon on tugevam ja kes teist on väärt olema maailmakuulsa mõõga omanik.

Ärge unustage mängu iga päev kontrollida ja hankige selle eest iga päev auhindu ja kord nädalas väärtuslikumaid auhindu.

Mängusisesest poest saate osta oma armee jaoks palju kasulikke esemeid, ressursse ja täiendusi. Tehke oste oma valitud mängusisese valuuta või pärisrahaga.

Mäng saab regulaarselt värskendusi, millest leiate veelgi rohkem vägesid, uusi ülesandeid ja vallutusvõimalusi.

Android-s saate tasuta alla laadida

Frost Flame: King of Avalon, klõpsates sellel lehel oleval lingil.

Hakkake kohe mängima, et näha, kas saate legendaarset mõõka Excalibur kasutada!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more