Järjehoidjad

Frostpunk 2

Alternatiivsed nimed:

Frostpunk 2 on jätk paljudele tuttavale strateegiale, mis käsitleb terve rahva ellujäämist üha halvenevas kliimas. Graafika, nagu ka esimeses osas, on hea ja ei tekita kaebusi. Muusika aitab luua sünge õhkkonna ebasõbralikust, külmetavast maailmast. Tegelaste hääl on realistlik.

Kronoloogiliselt toimub tegevus selles mängus kohe pärast selle esimese osa valmimist.

Maal toimus ökoloogiline katastroof, mille tagajärjel lumetorm pühkis üle kogu planeedi pinna, tappes enamiku elanikkonnast. Temperatuur langes kiiresti ja langeb veelgi. Kolmkümmend aastat pärast jääapokalüpsist peate saama suure linna juhiks, kes püüab selles põrgus ellu jääda.

Püüdke mitte lasta inimestel surra, kuid pidage meeles, et te ei saa kõigile meeldida.

Muutuva kliima karmides tingimustes ellujäämiseks peate pidevalt prioriteete valima.

  • Hankige elamiseks vajalikud ressursid
  • Hoolitse oma varude eest
  • Saatke ekspeditsioone lähedalasuvate piirkondade avastamiseks
  • Ehitage oma linn uuesti üles, et see taluks paremini külma
  • Püüdke säilitada tasakaal ja vältida konflikte erinevate fraktsioonide vahel

Sa ei saa kõike korraga teha. Alati tuleb valida. Mõnikord tuleb linna püsimajäämise nimel isegi teadlikke ohvreid tuua.

Konfliktid kogukonna sees on peaaegu vältimatud. Püüdke mitte muuta neid üldiseks mässuks. Ärge unustage, et mängu alguses näidati teile teie eelkäija kadestamisväärset saatust.

Frostpunk 2 mängimine ei pruugi eriti muljetavaldavatele inimestele meeldida. Arendajad on püüdnud viia toimuva võimalikult lähedale sellele, mis võiks olla reaalsus, püüdmata karmi tõde ilustada või siluda. Mäng on žanri esivanem, mis sisaldab ellujäämissimulaatorit, majandusstrateegiat ja linnaehitust. Projekt pälvis kriitikute kõrge tunnustuse ja pälvis selle eest maineka BAFTA auhinna. Arendajad pidid kõvasti tööd tegema, et teine osa mitte vähem silmapaistvaks muuta. Seekord on võimalusi veelgi rohkem ja kliima on muutunud veelgi karmimaks.

Keerulisus suureneb pidevalt, kui ümbritseva õhu temperatuur muutub jahedamaks. See on pidev võitlus ellujäämise nimel. Niipea kui saavutate edu, muutuvad tingimused ja peate uuesti elu eest võitlema.

Praegu on projekt varajases juurdepääsufaasis, kuid nüüd pole kriitilisi vigu ja mängu võib julgelt soovitada. Sel hetkel, kui loete kirjutatut, võib avaldamine olla juba toimunud ja see tähendab, et viimased toimetused on tehtud ja saate mängida veelgi lõbusamalt ja huvitavamalt.

Frostpunk 2 tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saab osta Steami portaalist või külastades arendajate ametlikku veebisaiti. Esimene osa käis pidevalt müügis, kindlasti, kui hindu jälgida, siis teise osa saab osta soodushinnaga.

Hakkake kohe mängima, et vältida terve linna elanikkonna hukkumist läheneva külma tõttu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more