Järjehoidjad

Frozenheim

Alternatiivsed nimed:

Frozenheim meeldib kindlasti Skandinaavia mütoloogia ja viikingikultuuri austajatele. Reaalajas strateegiamäng linnaehitussimulaatori elementidega. Sellel on suurepärane graafika, kõik näeb välja äärmiselt realistlik, ka muusikaline seade ei jää palju maha.

Mäng algab sellega, et koos teiste viikingite klannidega jõuate uutele maadele. Kõik võis päris hästi minna, kuid teie liitlane, leides ettekäände sundida oma vägesid külast lahkuma, röövis ja põletas selle. Peame kõike uuesti alustama, et õnnestuda ja kätte maksta. Olete üksuse eesotsas, et uurida piirkonda, koguda ressursse ja värvata liitlasi. Aja jooksul ehitage väike asula ja hakake seda arendama.

Kui hakkate Frozenheimi mängima, tuleb esimese asjana valida endale sobiv režiim.

Kokku viis režiimi:

 1. Kampaania
 2. Lahing AI vastu
 3. Võrgulahing teiste mängijate vastu
 4. Linnaplaneerimine
 5. Ellujäämine

Kampaaniaga on kõik selge, nagu ka kahe järgneva režiimiga. Linnaplaneerimine võimaldab teil keskenduda ainult majanduslikule komponendile, ehitada ja arendada oma asulat.

Ellujäämine on sama, mis linnaehitus, kuid ühe erinevusega. Teatud ajavahemike järel ründavad teie asulat vaenlaste hordid. Iga lainega muutuvad need rünnakud tugevamaks ja raskem on ellu jääda.

Lisaks põhiloole on kampaanias palju kõrvalülesandeid. Nende täitmisega saate teenida ressursse ja koguda piisavalt tugeva armee.

Asula areneb etapiviisiliselt, niipea kui õnnestub ehitada võtmehooned, tehke valik, kuidas oma linna edasi arendada.

Mängus on mitut tüüpi ressursse:

 • Toit
 • Kahte tüüpi maak, kivi ja soo
 • Kallis
 • puit

Jälgige elaniku õnne, ainult õnnelik elanikkond võimaldab teil ehitada ja uuendada kõik vajalikud hooned.

Pidage regulaarselt pidustusi, ehitage religioosseid objekte, varustage langenud sõdurite matmispaigad ja kõik on õnnelikud.

Toitu saab hankida mitmel viisil. Kõige tõhusam viis talude ehitamiseks, kuid mitte ilma puudusteta. Talvel lõpetavad talud toiduvarude pakkumise ja parem on talveks varusid ette koguda.

tootmishoonesse tuleb määrata käsitsi režiimis töötajad, ärge eeldage, et need hooned hakkavad kohe ise vajalikke ressursse tooma.

Võitmiseks on kaks võimalust:

 1. Sõjavägi kogus jõudu ja hävitas vaenlase.
 2. Alternatiiv – kõigi võtmepunktide jäädvustamine, milleks on ruunikivid. Kõik need kivid annavad teie sõdalastele erilised võimed. Näiteks võib see kiirendada ettenägemist kaardil või tugevdada rünnakut.

Combat režiim on päris huvitav. Seal on peensusi. Seadke tihedatesse metsadesse varitsused. Või hiilige taimestiku varjus vaenlase asula lähedale ja ründage teda ootamatult. Need nipid võimaldavad mõnikord võita vaenlast sinu omast palju tugevama armeega.

Frozenheimi tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Teil on võimalus osta mäng Steami turul või arendajate ametlikul veebisaidil.

Hakka mängima kohe ja karista reeturit, pühkides ta oma võimsa armeega maa pealt ära!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more