Järjehoidjad

FTW

Alternatiivsed nimed: FTWars

Online mäng FTW - tasuta brauser MMORPG, mis hõlmab kolme mängu stiili: PvP («mängija ja mängija»), PVE («mängija ja keskkond") ja rajal («ja kuningriik kuningriigi") . Proovida ennast selles pigem humoorikas mänguasi, sul peab olema:

1) PC operatsioonisüsteem, mitte vähem kui XP (Service Pack 2) / 2000 (Service Pack 4) / ME

2) viimane versioon brauser Mozilla Firefox.

Mängu alustamiseks pead minema registreerimise leht FTW, asub ametlikul kodulehel mängu.

Liitu mängu FTW ülemõistuse lihtne. Määrake

• oma e-mail

• salasõna

• nimi hero

• valida üks kahest võistlused ...

... Ja kõik! Sa sillutada teed õppida. Step FTW online registreerimine ei kohusta download klientidele. Jah, ja kõik uuendused, raske liiklus tarbimine ja riltayma mängus sa ei näe. Põhjuseks on, et FTW Online - tasuta veebipõhine mäng, nagu eespool mainitud. Ja las ajakava ei ole pimestav hiilgus, kuid silma kõik hästi, meeldiv. Korralik krunt ja hästi arenenud in-game sotsiaalseid kannustada kujutlusvõime iga kaasaegse puhtama mootori 3D-võlusid, segavad kõige olulisem - "live" suhtlemist. Ja siin see on oluline. Mängu mängida võrgus sa pead FTW ja austraallased, ja islandlased, ameeriklased ja teised, eri rahvusest, okupatsioon ja staatus ühiskonnas. Mis kahtlemata ainult lisab Kipeys gameplay.

Mängi mängu online sa pead FTW või Dendrunom või mehaaniline. Ja need ja teised ei saa kiidelda oma värv, isiksuse parameetreid, liides ja ehitised. Fur mobiil, armastan minna korra ja elavad totalitaarse režiimi. Seevastu aeglane ja kohmakas Dendruny äärmiselt vabadust armastav, ja kuna nende elu kulgeb meditatiivse anarhia. Mehaaniline jumalus seisab Nanonirvana, Dendrunov - Igavesti Vilja Pinocchio. Tulenevalt väga nimed juba ise, võime järeldada, et mäng ei ole ilma FTW Internetis iroonia, mõnikord delighting sarkasm või isegi mõned must huumor.

Kohalik võidelda süsteemi ei ole keeruline. Mängida FTW täielikult liitub lahing üsna sageli. Selleks vali ohver (või nime keskendudes tase) ja rünnak. Lahing algab automaatselt lõppema 15. vooru. Sai üle kaotavad olulise kahju või keegi, kelle elu "langeb" alla 20.

Original asjad mõjutavad erinevad omadused, mida saab osta oma kohaliku poe. Lemmikloomad, siis hakkab natuke hiljem tekkega piisavalt kogemusi. Osa hoonetest ehitatud teid, toob kasu: valdkondades rahanduse, inventar, oskusi.

Lisaks kõik FTW mängida - see ei ole lihtsalt rääkida või võidelda. See tähendab ka seda ... jah, tööle! Dendruny teenida elatist Garden, karusnahk - konveieril. Kuid erilist tööd teile isiklikult, siis ei tee. Kõik, mida vaja - täpsustada aeg ja jätkata edasi minna oma äri. Makse saate ootuspäraselt lõpus töö. Te saate ka teenida rünnata teisi mängijaid või täites mini-külalistele. Kuid varem, siis ei saa alati raha, kuid kõik muud kasu, sealhulgas, ja kogemus.

Niisiis, lühidalt lugu (ja lõbusam saate teada kõik gameplay). FTW online mäng pakub sulle kujuteldamatult kauges galaktikas ZaChuM (see Musty Kapp Universe). Ta oli seal ja saadeti varem siin mainitud rassi, on tunnistatud täiesti lootusetu. Dendruny ja karusnahk koguaeg äärel halastamatu sõda. Määratud rohkem, kelle poolel sa oled, ja - keera universumi saatust FeTreeWar!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more