Järjehoidjad

Future Torpia

Alternatiivsed nimed:

Game Future Torpia kantakse te lähitulevikus. See strateegia on pärit Saksamaalt. Fantasy segatud reaalsus, et sa kaua, et saada elevil selles mängus. Sul on ehitada uusi hooneid, ehitada kaitserajatised, arendada oma oskusi ja saada uusi teadmisi. Meeldiv on asjaolu, et tulevikus Torpia online sa ei pea installima täiendavat faili kohe pärast registreerimise protsess, siis on võimalik, et alustada mängu.

Sul on võimalik kaunistada oma planeedi vastavalt oma maitsele. Ärritunud, et ehitada uusi ehitisi ja tuua neid lähemale maksimaalselt oma ideaale. Mängus sa pead sisestama armee ehitada kasarmud väed ja valmistada neid ette teenust. Nüüd on sul võimalik kontrollida oma tulevikku Thorpe.

Nii nagu enamik praegu olemasolevate online mängud, Future Torpia registreerimise protsess on vajalik, muidu ei pääse mängu. Hoolimata asjaolust, et kõik mängu kasutajaliides kuvatakse Saksa iga rohkem või vähem kogenud mängija tegeleb juhtimine. Põhimõtteliselt ülemises paremas servas on kast muutus keeles, kuid hetkel seda ei kasutata. Loodame, et see on vaid puudusi režiimi beeta (just selles arengufaasis mäng on nüüd), kuid tulevikus kõik on fikseeritud, ja venekeelne mängijad on samuti võimalik end mugavalt tunda.

1. Et alustada registreerimise protsessi peate järgima link «Jetzt Spielen», mis asub kesklinnas mängu ekraani.

2. Alates järgmise link, näed enne avamist registreerimisvormi peal joon, mida nimetatakse «Benutzername», siis on vaja sisestada oma kasutajanimi - see nimi siis on tulevik Torpia mängida ja sa näed, kõik mängijad, nii et tegelen süsteem.

3. Line «E-post», nagu te ilmselt ei arva ise, siis on vaja, et täita oma aadress kehtiv e.

4. Järgmise valdkonnas peate salvestama oma unikaalne parool sisse oma isikliku konto. Püüa teha nii ohutu jätkata mängida Future Torpia oli ohutu ja sa ei ole mures, et teie konto võib kahjustada pettureid.

5. Järgmine etapp - valik rassist. Mäng on saadaval kaks sõitu: Inimesed ja Shivanery. Rohkem infot võistlused arutleme allpool.

6. Kontrollida süsteemi võiks täiendada, peate nõustute ja kõik tingimused kasutaja kokkulepe, et saad teha linnuke ees püsiväljend «Ich habe dieAGB und ...».

7. Õigsuse kontrollimine täitmine, vajuta "mängi tasuta" või pigem suur roheline nupp, mis ütleb «Jetzt Gratis mitspielen». Te saate kinnituse e, kliki selles sisalduvale lingile.

Nagu eespool mainitud, on mäng saadaval kahe põhisõidu:

1. Inimesed.

2. Shiva.

Kui inimesed põhimõtteliselt selge, rääkides Shivas, väärib märkimist, et see neli relvastatud välismaalaste jumaldav kaunistada kõike ümber mündid, pärlid ja vibud. Play tulevik Torpia tasuta keegi saab! Proovige ja te!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more