Järjehoidjad

Football ilma reegliteta

Alternatiivsed nimed: Football ilma reegliteta

Football ilma reeglid - arvuti simulatsiooni mäng. Täpsemalt kodumaise jalgpalli simulaator, nn, tõlkes, Urban Freestyle Soccer. Jalgpalli mäng ilma reegliteta avaldatud 2004, fännid vaba jalgpall. Kui teile meeldib jalgpalli mängida koos sõpradega õues, siis on see teie jaoks, kuid siin virtuaalmaailmas. Aga liigagi reaalne piisavalt andmeid. Mäng ei saanud aastatepikkuse multiplayer veel saanud oma fännide teatud piirides.

Game Urban Freestyle Soccer ei vaja suuremaid jõupingutusi. H on ikka natuke tuttav gameplay enne mängu on väärt. Külasta kus teil vaadata videot vaadata mängu ja siis samas kohas ja saab laadida Football ilma reegliteta. Ja muidugi, loe see läbi esitatud.

Alla jalgpalli mäng ilma reegliteta, ei pruugi olla palju keerulisem kui gameplay ise.

See kõik tõesti, mis toimub Ameerika tänavate ja byways kus mängida nn jalgpall. Mängus pole reegleid jalgpalli mängida saate silmitsi iseloomust, mis iseenesest. Meeskond lõi kampaania juures mänguväljak. Kogu mäng leiab aset ilma erireeglid. Peamine ja ainus reegel kehtib eesmärk - viskas, kui väravavaht.

Profit, mitte kummaline, või õlut, või lihtsalt oma teadmisi, et olete võitnud. Kena ja lihtne.

Umbes te regulaarselt, standard Ameerika turul, kusagil hoovis. Jalge all, muidugi mitte muru ja lihtsalt maa kaevandis tekkimist. Gates esindavad midagi sarnast neid. Seinad võivad olla värvitud graffiti. Ja tavalised inimesed sinu ümber, kuulata rap fännid ja õlut juua. Iga mängija saab sooritada erinevaid trikke palli eest teatud summa võrra.

Mäng on ka mitmeid funktsioone, mida ma tahan rõhutada:

• traditsiooni

• Meeskond

• millega

• pall

• kommentaator

• treeningut.

Traditsioonid - alagrupis linna traditsioonide jalgpalli.

Võistkonnad - iga meeskond on oma funktsioonid ja eriomadusi.

Decor - super realistlik, sobitades tõeline tänavate, hoovide, saite.

Ball - Adidas, mis on osalenud World Cup Korea ja Jaapan.

Kommentaator - see Standardist väljendeid.

Treeningu - mode uurida Hienoudet mängu.

Kõik koos lõpuks saab päris põnev mänguasi. Ilma eriliste gameplay, kuid põhjalikke meetmeid lihtsus ilma reegliteta.

Nagu graafika mängu Urban Freestyle Soccer, see on väga hea tase. Suur pilt on mäng ja kõik märgid, kuid kogu ei ole selge. Liikumine Mängijate parim viis, eriti kui täita keerukaid trikke koputama palli. Muusika kahtlemata omamoodi - rap. Selline muusika fännid kogunevad väljakule.

Kummaline tunne, kui mäng ei ole reegleid. Mängi ja lõõgastuda, kuid alustada kiirustades Urban Freestyle Soccer mäng download kohas.

Hea mäng! Tänan tähelepanu eest!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more