Järjehoidjad

Galaxy Life

Alternatiivsed nimed:

Teine esindaja Plinga Play mäng Galaxy Life. Nagu paljud on juba teada selle seeria mänge ei saa naeratus isegi skeptikud. Mängu idee on valusalt lihtne ja graafika ja armas iseloomuga nastolno et õppida oma lapsi mängu, ja sageli vanemad hakkavad registreerima ja mängida. Tõepoolest, see mäng - täiuslik viis lõõgastuda ja aega veeta, ilma et mõelda elu mõtte raske ja masendav oma fantaasiamaailmas. Mõnes mõttes, Galaxy Life line lõhnab palju online rakendused Vkontakte ja Facebook. See tähendab lihtsalt öeldes, see mäng on suurepärane võimalus veeta oma vaba aega kasuks hinge!

Ning jah, kui see juhtub peaaegu kõik online mängud, Galaxy Life täpselt registreerimine on ka vaja. Registreerimise protsessi saab lihtsustada, kui et sa varem pidanud tegelema mängud Plinga ja olete likvideerimisel süsteemis konto. Sellisel juhul saate lihtsalt sisse logida tema eelnevalt registreeritud andmeid ja alustada mängu. Ja juhul kõiki mänge Plinga Play sul ei ole midagi ekstra allalaaditud ja installitud, siis piisab lihtsalt võttes arvesse. Kui soovite testida mängu, vajuta "Proovi seda."

1. Kui te olete uus süsteem, siis on vaja registreeruda. Soovi korral võib iga mängija sisse logida kasutades oma konto Facebookis. Kui soovite siduda mäng sotsiaalne võrgustik sul ei ole, siis täitke registreerimisvorm.

2. Kõik mängust on muutunud taskukohane, siis saad vahetada kasutatavat keelt veebilehel vene, mida saab teha, muutes ruut ülemises paremas nurgas mängu akna (just mängu aken).

3. Registreerimisvorm antakse teile õige keskel mängu ekraani. Ülemises valdkonnas kujul (lahter «E-mail") kirjutada oma e-posti aadress.

4. Traditsiooni line "Password" sisestage parool konto.

5. Sisesta oma hüüdnimi real "User Name".

6. Süsteem uskuma oma häid kavatsusi ja sa kiiresti hakkas mängima mängu Galaxy Life, nõus reeglite süsteemi kasutamise ja kasutaja kokkuleppe. Võib toimetati asjakohasele line ees linnuke.

7. Kui soovite edaspidi saada e-uudiskirja manustamiskoha järgmine rida panna linnukese maha, aga kui ei - jäta tühjaks.

8. Kõik täidetud ja õigsust kontrollitakse? Vajuta "Registreeru".

Sisenemine mäng, siis automaatselt leida ennast mõnes täiesti uus süsteem. Kas olete oma väikese maatüki ja kes hiljem sa tahad kaitsta. Töötada struktuuri, sest nad toovad teile kasu mängus. Tervikuna mängida Galaxy Elu on lihtne ja selge ning baaskoolituse Jätate lihtsalt. Kutsu sõbrad Facebook ja muude sotsiaalsete võrgustike, sest koos parem. Lisaks vabalt mängida Galaxy Life saab igaüks. Kiirustage, et näha!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more