Järjehoidjad

Gallendor Battlegrounds

Alternatiivsed nimed: Battlegrounds

Gallendor Battlegrounds Online - unikaalne tasuta veebipõhine strateegia, et mängijatel on võimalus töötada koos reaalsete inimestega. Firma Quest of Gallendor viitsinud luua mäng, mis võib olla kättesaadav kõigile. Et saada põnev maailm keskajal, peame ainult vaadata Gallendor Battlegrounds. Kui teie arvuti vastab süsteemi miinimumnõuetele ja on Interneti-ühendus, liituda Gallendor Battlegrounds paari minutiga. Sa ei vaja täiendavat paigaldamist või lae mäng klient. Osale mängus Gallendor Battlegrounds ei tekita mingeid probleeme, sest sa lihtsalt pead sisestama järgmised andmed:

1) Märkide Nimi

2) Password

3) E-mail

Register Gallendor Battlegrounds valmib vajutades vastavat nuppu ja siis saab elanik julm maailm, mis vallutada läbi oma oskuste ja kavalam.

Online mäng Gallendor Battlegrounds - viis näidata oma strateegilise ja majandusliku mõtlemise, tema julgust ja vastupidavust, võimalus tõusta kõrgemale teiste mängijatega, mis tõendavad tema vastased, et sa tulid siia midagi. Sa Gallendor Battlegrounds mängida läbi mitmesuguseid katseid. Suunates suur armeed, siis osaleda eepiline lahingud. On võimalik, et aja jooksul oled loonud impeeriumi, tuntud oma tugevuse ja ligipääsmatus. Main usaldusväärselt tugevdada loss - hoone, mis on teie peamine pühamu.

Oma lahendamine nõuab palju vaeva alguses loomise ja tulevikus juhtimises. Aga kui hakkad mängima Gallendor Battlegrounds, see juba avalikult teatanud, et raskused ei karda. Nii valmis võitled koletised, kaitsta vastu vaenlased, et minu ressursse, ehitada, hallata oma vara ja hävitama teisi inimesi, muutes üllatus rünnakuid. Kuid pidage meeles, võite ajastada raid ainult siis, kui sa usud, et linna arengus vastased aeglasemalt kui sina.

Et mängida mängu online Gallendor Battlegrounds, liigub edasi, on vaja ressursse. Oled antud rahalisi ja materiaalseid vahendeid ja inimressursse.

Ilma rahalisi ja materiaalseid ressursse on võimalik arendada tööstust. Peaaegu kõik tegevused nõuavad investeeringuid teatud ressursse. Näiteks ilma ehitusmaterjalide sa ei ole ehitatud ühtegi konstrukt relvastamata oma sõdurid ei lähe sõtta, ja puudus toit ja vesi üldse võiks lõpuks traagilised tagajärjed (massilise väljasuremise elanikkonnast). Samuti pidage meeles, et koht, ressursside, transpordi, liiga palju sõltub.

Human Resources - inimesed, kes elavad oma maa. Nad on ette nähtud roll esinejad oma tellimusi. Kulul inimesed täiendada oma varakambrisse, läbi erinevaid töid (nt ehitus), on sõjavägi. Ilma pühendatud palatites te inimesed ei ole võimalik saavutada edu, sest nad on assistendid rakendada oma plaanidest. Esitage oma inimestele kõik vajalikud ja hooldus. Ainult sel viisil on Teil vältida avalikkuse rahulolematus ja saavutada oma osa tulemuslik töö. See on vajalik mitte ainult jälgida toiduvarusid, vaid ka osavalt korraldada huvitegevus. Näiteks on võimalik pärast kurnav võitlus viia oma mehi jahtida. Ei saa ilma ehitatud meelelahutus ja usuliste struktuuride oma linnuse. Nagu tark peremees ja õiglane juht saab nautida seotud inimesed, et mängida mängu online Gallendor Battlegrounds on palju lihtsam.

Gallendor Battlegrounds online mäng nõuab pidevat järelevalvet näitajate. See on esiteks suuremaid lahinguüksuste, mis annab usku julm võitlus. Teiseks, teaduse tegevus oma pädevuse laborites. Sa ei taha, et võimaldada tehnoloogiline mahajäämus? Kolmandaks, mis takistab kasvu kasvutempo suremus. Nagu juba mainitud, on inimressursi palju sõltub. Kuid mitte ainult ise, kuid muidugi ka nende arv. Ja kui inimesed surevad massiliselt, siis kindlasti ei sdobrovat! Neljandaks, koolitus ja parandamist eri liikide väed. Kui teil on archers, jalavägi, ratsavägi ja võlurid - see on edu võti sõda. Pärast lahingut nad toetavad ja täiendavad üksteist.

Gallendor Battlegrounds online mäng on jagatud tasemel. Uued mängijad on julgustada tegema koolituse tase mõista mängu, et mõista oma olemust. Kuna tase parandused on saadaval kõikides piirkondades. Sul on võimalik parandada tööstuse laiendada omandis jõuda kõrgused teaduse ja rohkem. Nüüd ei rahune! Mängijad teisel pool ekraani on ka kasvab ja areneb, esitades otsest ohtu sulle. Olge valmis tõrjuma rünnak igal ajal!

Ei kahtle, et võita maailma Gallendor Battlegrounds, saad maksimaalne nauding! Ärge peletatakse eemale ilmne keerukus, sest te ja sama tulla siia tuleb ületada. Imada atmosfääri kõrvulukustav kohin kellad lyazganya labad karjed haavatud sõdurite ja valju kisa ülemad. Ilus graafika rõhutada ilu keskaegsed kindlused ja väärikas rüütlid teie ees seista, nagu oleks elus.

Võime vaid loota, et sinust eemale, kallid mängijad, ei tõlgivad õnne!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more