Järjehoidjad

gamedec

Alternatiivsed nimed:

Gamedec on uskumatult huvitav isomeetriline rollimäng. Ilus küberpungi stiilis graafika rõõmustab mängijaid, muusika on hästi valitud ja tegelaste häälnäitlemine on kvaliteetne.

Selles mängus saab sinust detektiiv, kes uurib kuritegusid virtuaalmaailmades.

Kohe peale alustamist õpetatakse sulle mängureeglid nii peenelt selgeks, et sa ei märkagi, et tegemist oli õpetusega.

Te ei näe küberkuritegevuse uurimise tavapärast viisi, siin reisite sõna otseses mõttes karismaatilise detektiivi varjus läbi virtuaalmaailma ja otsite julmuste eest vastutajaid.

Sündmused toimuvad Varssavis 22. sajandil. Sel hetkel ei erine virtuaalne ehk reaalne maailm palju ja seetõttu oligi Gamedeki organisatsiooni detektiivid vaja, sest kõik inimkonna pahed reaalsusest lekkisid virtuaalmaailmadesse. Olete üks detektiividest, kelle ülesandeks on korra tagamine ja süüdlaste leidmine.

Selles mängus ei ole teie tegelasel igav elu:

  • Kuritegude uurimine
  • Avastage virtuaalmaailmu
  • Tehke otsuseid, mis määravad, kelleks on teie tegelane
  • Täiendage oma valitud oskusi

Siin saate mängida nii nagu soovite, mäng teeb kõik teie tehtud otsused ja kujundab tegelase iseloomu sõltuvalt teie tegudest. See mäng sarnaneb lauakaardimängudega.

See, kuidas sa peategelaseks teed, määrab ümbritsevate suhtumise. Kohtute paljude elanikega, mõned neist on teie vastu vaenulikud, mõned on sõbralikud ja see sõltub kangelase iseloomust.

Kuriteod virtuaalmaailmas ei ole vähem kui reaalsetes ja need kõik nõuavad erinevat lähenemist. Lahendage probleeme oma ainulaadses stiilis ja arendage ainult neid oskusi, mis vastavad teie eelistustele.

Mängus ootab teid palju kauneid küberpungi maastikke. Atmosfäär on uskumatu ja saate nautida iga hetke. Peategelane on väga karismaatiline ja meenutab mõneti 19. sajandi legendaarseid detektiive.

Enamik juhtudest on üsna keerulised mõistatused, milles peate süüdlaste leidmiseks kasutama tähelepanelikkust, leidlikkust ja mahaarvamist. Mõnikord võivad asjad olla väga keerulised, kuid saate sellest kindlasti aru, sest nad ei võta Gamedekis detektiiviks kedagi.

Saate kõigiga suhelda. NPC-d saavad teiega suhelda, et anda teile väärtuslikke vihjeid või suunata teid uurimise õigesse suunda.

Esiteks meeldib Gamedeci mängida mõistatuste ja mõistatuste austajatele, kes soovivad olla oma lemmikdetektiivi lehtedel.

Mänul puudub tegevus. Ei mingeid tulistamisi ja tagaajamisi, vaid vaimne tegevus ilma kiirustamiseta. Seega, kui sulle meeldivad tempokad mängud, siis võiks ehk mängida midagi muud või proovida seda mängu ja ehk avastad mõne uue žanri.

Gamedeci tasuta allalaadimine arvutisse kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist või ametlikult veebisaidilt.

Installige mäng kohe ja proovige end Sherlock Holmesina isegi virtuaalmaailmas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more