Järjehoidjad

Gameglobe

Alternatiivsed nimed: Gameglobe

Game Gameglobe on kombinatsioon Action, Adventure, TPS, Quest, Racing žanrid. Kuid sisuliselt on mäng Gameglobe suur redaktor suure hulga erinevate tööriistadega, et igaüks saaks oma ideid realiseerida, nii saate luua ja kohe pärast loomist luua oma loomingu, realiseerida oma ideid, see on see, mida see mäng sind stimuleerib. Online mängu Gameglobal saate mängida täiesti tasuta, kuna see on loodud režiimis F2P (F2toPlay).

Tagamaks Gameglobalplay, peab teil olema nende süsteeminõuetega arvuti:

 • protsessor CeleronDual-Core 1. 6GHz või rohkem,
 • videokaart gef või 8800 GS või rohkem;
 • RAM 1 GB või rohkem;
 • operatsioonisüsteem WindowsXP või uuemad versioonid;
 • kohta vähemalt 2 GB kõvakettal
 • DirectXDX 9;
 • Interneti-ühendus;
 • klaviatuur;

Kui teie arvutil on need omadused, on teie järgmine samm Gameglobe registreerimine:

  1. Mine saidile ig2 Gameglobe;
  2. kolonni paremas ülanurgas Kasutaja sisestage oma mängunimi;
  3. langetab parooli ja mäletab seda;
  4. Sisestage ka oma e-posti aadress:
  5. aktsepteerib autoriõiguse lepinguid, klõpsates märki;
  6. vajutage suurt rohelist nuppu allpool Signup;
  7. järgige juhiseid ja laadige alla klienditeenindaja
  8. Sisesta oma andmed ja alusta seiklustest, mida te ise loote.

Teie jaoks, et luua oma maailm, teie mäng oma ilusate põldudega ja loodusega, esitatakse teile suur hulk tööriistu metsade, teede, juga, koobaste, takistuste, kõrbete, lumega kaetud niitude ja palju, palju rohkem ootusi oma kujutlusvõimele. Looge skripte, kirjutage lugusid, tehke unustamatu iseloom ja jagage seda teiste inimestega. Igaüks meist on alati unistanud omaenda mängu loomisest, see on kindlasti olemas, ja see sai võimalikuks mängu Gameglobe abil.

Maailma loomine saate oma iseloomu läbi selle ise juhtida. Vaatame, kuidas oma kangelast juhtida. See on väga lihtne liikuda üle maailma kasutades tuttavaid nuppe W S A D (üles, tagasi, vasakule, paremale), et liikuda küljele, kasutades klahve Q E. Et hüpata, kasutage tühikuklahvi või hiire paremat nuppu. Vasakpoolne nupp aitab silmatorkavalt ja suhelda keskkonnaobjektidega, samuti köie haardeseadmega, saate liikuda klahvidega ja R F, et ronida üles või minna.

. Mängus Gameglobe on sõidukid, nagu näiteks maastur, kelk, veoauto ja lumelaud. Nende haldamine ei ole raske. Autosse pääsemiseks vajutate hiire vasakut nuppu, mis liigub selle juurde, liikumiseks kasutame võtmeid W S A D. Sõidukist väljumiseks on mängus olev käsipidur ühendatud tühikuklahviga, kiirendamiseks kasutage nuppu TAB, vajutage W ja S pidurdamiseks. Kõigi transpordivahendite haldamine on tavaline, et saaksite välja selgitada, kuidas juhtida lumelaua, veoauto ja kelgu.

So külastage saiti, registreerige ja looge mäng, meistriteos, seiklus, sinu maailm hämmastavate tähemärkidega, roisto. Gameglobe tasuta mängimine annab võimaluse luua oma mäng ja jagada seda sõprade ja kogukonnaga Gameglobe. Olge ainulaadne ja tehke seda, mida sa tahad juba pikka aega. Siin nad ootavad sind!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more