Järjehoidjad

Ganja Wars

Alternatiivsed nimed: Ganja Wars

Online mäng GanjaWars - tasuta veebipõhine strateegia rollimäng kategooria RPG. Virtual koopia gangster maailmas välja töötatud OOO "MediaSite." Vaatamata Vapper pealkiri GanjaWars võrgus ei toeta ebaseaduslike uimastite ja julgustab inimesi kasutama. 2003 online mäng võttis liidripositsiooni net, ja sellest ajast alates tema hinnang ei kahane. Kõik see tänu originaalsusega projekt, mis suudab huvi paljudele mängijatele. Dirty, julm maailm kuritegevuse sind osaleja verine tulistamine ja maffia showdowns. GanjaWars online mäng - see on ainulaadne võimalus realiseerida oma strateegilised võimalused, et näidata kõigile julgust ja oskusi näidata võidelda võimeid. Tule siia vile maailmas ellu jääda, ja aitab luua GanjaWars registreerimist. See mäng on olemas peaaegu kõik, tänu oma tagasihoidlik süsteemi nõuded:

1) Operatsioonisüsteem Windows 2000, XP, Vista

2) Protsessor Intel Pentium I 200MHz

3) Mälu 32 MB

4) Kas videokaart ei pea

5) internetiühendust

Alustuseks GanjaWars mängida, ei ole vaja alla laadida ja installida mäng klient. Osale mängus GanjaWars - see on lihtsalt täites registreerimisvormi. Tuleb sisestada järgmised andmed:

1) nimi mäng iseloomu

2) Mees või naine sex

3) luua parool (kinnitatud taasasustamine)

4) Piltide arv maalitud professionaalne disainer

Register GanjaWars kasutuselevõtu järel vajalikud andmed pakub isegi valida relv, sa tahad, et alustada mängu. Kavandatud iseloomustus saate lugeda samas aknas. Niisiis, mida saate teha kaks või Makarov püstolit või Kalashnikov püss, snaiper vintpüssi, või "Mini-Dragunov" või Winchester 1200 püss. Määrab kiire, ja edasi - sukelduda ülepeakaela tulivihane sündmuste gandzhubasovskih sõdu.

PvP süsteem koosneb järgmistest lahingud:

- Tekst võitlus

- Graphic lahing

- Quest War

Tekst võidelda lihtsam ja lühike. Internet liiklusvoogu on üsna väike. Application taktika siin on peaaegu võimatu.

In graafika lahing võib olla juba ekraanil vaadata mängijaid. Graafika soodustab realistlik tajumine võitlust ja palju huvitavam lahing graafilise teksti. Sa saad võimaluse realiseerida oma strateegilised plaanid. Võitle keeruline takistusi, kuid on olemas ka varjupaiku.

Quest Sõjad peetakse eraldatud saarel, mis on kaitse all vaenlased. Aga kui sa otsustad liituda võitlus ja tuli välja võitjana, väärtasjad ja uuele tasemele saada oma õigustatud tasu.

Sel mängida mängu online GanjaWars võib osale sellistes võitlevad üksikuna lahingud (vastane ise valida), duell (funktsioon - keeld Dodge), sage (kuni 30 liiget), street (eesmärk - sain kätte raha, kogemuste ja oskuste punktid), rünnak vara (kaks sündikaadid üksteise vastu).

Loomulikult mängib GanjaWars relvastamata võimatu. Valik on siin üsna lai:

- Gun

- Snaiper vintpüssi

- Automatic

- Pistols

- Haavlipüssid

- Grenade

Teeb palju relva lasud. Sellepärast mõned kuulid kõik täpselt isegi tekitada kahju vaenlase lahkunud.

Snaiper rifle ei tule uuesti, aga päris võimas. Eelis on see relv on võime tulistada kaugelt ja tungida rüüd.

Automatic on rist vahel püss snaiper rifle. Ka üsna tõhus relv.

Pistols võib saada hävitav jõud õigetesse kätesse. Eriti kuna iga käsi, võite võtta üks relv neid kasutada samaaegselt.

Haavlipüssid isegi väike valik, kuid on hädavajalik Nujakka.

Grenade kasutatakse ka lähedalt, kuid üks lask tabab mitu vaenlased.

Lisaks relvadele, GanjaWars online mäng annab mängijad omavad objektid kaasaegse side-ja transpordivahendeid. See võib olla mobiiltelefon, auto, paadi ja rohkem. Need asjad suurendada võidelda omadused iseloomu.

Loomulikult midagi sa ei saa üldse midagi. Seega selleks, et ära vajalikud asjad ja korralik laskemoon Korralda tööle või minna kaubanduses. Majanduslikult komponent mäng eeldab erinevate omadustega. Need objektid toimivad kaevandamise, töötlemise ja töötlev tööstus. Alustuseks koguneda teatud kapitali, siis tuleb töötada kaevandustes, tehastes või kauplemise terminali. Teie töö makstakse tunnitasu. On võimalus, et otpahat panna, saate osta oma ettevõtmise. Püüdma luua oma äri, et saada võimu ja mõju allilma.

Mängi mängu online GanjaWars soovite, liikudes läbi taset. Alguses oma võimalusi lihtsalt minimaalne. Näiteks kolme tüüpi võitlusi, mida saab kasutada ainult teksti. Kuni level 5 on väike valik kohtades te töötate uraanikaevanduse ja see töö, töö, näed, ei ole lihtne. Kuid kasvava muutub radikaalselt. Uued perspektiivid. Juba 10. tase iseloomu paremale kvalitatiivselt muutuda. Nii saab näiteks on nüüd ise valida, mis lahingus osaleda. Lõppude lõpuks, need muutuvad kättesaadavaks. Samuti on võimalik liituda sündikaat.

, Et alustada mängimist kohe ja veenduge GanjaWars - korralik mäng tugev, tark, julge, väljunud inimesed, kes ei hirmuta raskusi. Nautige ja olla uhke oma saavutuste üle! Olgu õnne kunagi tõlgivad teile!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more