Järjehoidjad

aiakäpad

Alternatiivsed nimed:

Garden Paws on väga lõbus talu, kus teie lemmikloom on teie kangelane. Mängul on hea koomiksistiilis 3D-graafika ja palju naljakaid meloodiaid.

Enne Garden Pawsi mängimist seadistage oma tulevane mäng, valides mängumaailma suuruse ja mõned muud võimalused. Tegelaste redaktor ise võib teid mõnda aega meelt lahutada.

Valige loom, kellega soovite mängida.

See võib olla:

 • Mishka
 • Jänes
 • Väike rebane
 • Kassipoeg
 • pesukaru
 • Whelp

Mängimise ajaks võib olla veelgi rohkem võimalusi. Kui olete otsustanud, keda mängida, võtke aega lemmiklooma värvi valimiseks. Värve on palju, igaüks leiab endale meelepärase. Järgmisena mõtleme tegelasele välja nime ja anname ka maailma nime, mis genereeritakse juhuslikult iga uue mängu jaoks.

Võimalik mängida nii üksi kui ka sõpradega võrgus.

Mängumaailm on tohutu, peaaegu terve planeedi suurune. Kui soovite neid külastada, näete kaardil, kus asuvad teie sõprade majad. Teie mugavuse huvides on võimalus kiiresti liikuda kohtadesse, mida olete varem külastanud.

Peate oma käppadega uutesse kohtadesse minema, kuid see muudab mängu ainult huvitavamaks. Paljude elanikega värvika maailma uurimine on väga põnev kogemus.

Hakkate mängima oma, kuid mitte eriti mugava maja toas. Kuid teie võimuses on muuta see nii, nagu soovite, muutes ja lisades uusi sisustuselemente.

Ainult teie otsustate, mida teha.

Mängus on palju tegevusi:

 1. Suhtle külaelanikega
 2. Aiandus
 3. Ehitage hooneid
 4. Valige tegelasele riided
 5. Looge esemeid ja laoseisu
 6. Püüa kala
 7. Lennata tuulelohega

Palju muid lõbusaid tegevusi. Või võite oma valikul lihtsalt reisida, et suhelda selle maagilise maailma sõprade ja elanikega.

Asula elanikud annavad teile küsimise korral huvitavaid ülesandeid, mille täitmisel saate väärtuslikke ressursse.

Teie maja lähedal asuv töölaud võimaldab teil luua mis tahes eseme. Aiatööriistadest maja või aia mööblini.

Mängu voodid saab üles seada peaaegu kõikjal. Seemneid müüakse kohalikus poes, kus saate müüa saaki ja käsitööd.

Hooajad muutuvad mängus. Igal hooajal on oma meelelahutus, nii et siin toimub pidevalt midagi uut. Teil lihtsalt ei hakka igav.

Hooajaliste pühade puhul peetakse huvitavaid võistlusi, kus on võimalik saada ainulaadseid auhindu ja koguda isegi väikseid kollektsioone.

Mängige huvitavat ja lõbusat. Armsad loomakesed aitavad parandada isegi täiesti rikutud tuju. Kui teil on halb päev, alustage lihtsalt mängimist ja varsti hakkate naeratama.

Regulaarselt avaldatakse

mänguvärskendust, mis teeb veelgi lõbusamaks.

Garden Pawsi tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami platvormil või arendajate ametlikul veebisaidil.

Installige mäng, kui soovite tutvuda muinasjutumaailma kaunite elanikega!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more