Järjehoidjad

Gardens of Time

Alternatiivsed nimed: Gardens of Time

Gardens of Time mäng, mis on üks populaarsemaid tasuta mängud (HOG) Internetis. See mäng ei ole vaja alla laadida, saab mängida Gardens of Time online tasuta otse brauseris.

Võite külastada mõned ajaloolised kohad - on seintele Troy, samm püramiidid Egiptuses, Clock Tower of London ja Hanging Gardens of Babylon otsides erinevaid esemeid.

Gardens of Time Online pakub sadu tunde tasuta sisu, kaasa arvatud neli erinevat mängu transpordiliikide. Mängijad võivad ka sõbrad, kutsudes neid üles olema põhipunktid, saates neile kingitusi ja kutsed eraaedades ja sõbrad, et aidata neil koos külalistele.

Gardens of Time registreerimine toimub inglise keeles, kui kohas mängu inglise liides.

Et registreerimine vajate:

1. Mine veebilehel mäng Gardens of Time.

2. Vajuta « Logi sisse » .

3. Sisestage aadress oma postkasti.

4. Järgmine samm - sisestage parool.

5. Kui teil ei ole oma konto, järgige allpool kirjeldatud meetmeid.

6. Kirjutage aadressi postkast.

7. Sisestage parool.

8. Rippmenüüst päev, kuu ja sünniaasta.

9. Vajuta « Start mängib » . Võttes teinud klõpsake kinnitate, et olete nõus, et kõik mängureeglid.

Gardens of Time iphone - see versioon mäng on mõeldud spetsiaalselt iPhone.

Play Gardens of Time Sa oled selline märke:

1. Alistair Wells. Ta on oma partner ja juhendaja. Tema riiklikku tegevust ühiskonna iseloomustab avatus ja võõrastav tööeetika. Kuid ta kipub hoida ennast samamoodi nagu see on seotud isiklike küsimustega.

2. Eleanor Lansing äärelinn. Ta on kauaaegne liige Society aega. Ta kasvas üles hulka seisukohalt emajärgsus ja tihti käitub vastavalt.

3. Richard Wakefield. Ta nupukas tegelane täiesti võimalik taastada kord ja suundumusi. Ta on kohalik iga. Paljud nimetatud sündmused tõid talle umbusaldust paljud tema kolleegid.

4. Lulu Milton. Ta fashionista ja see on suur vaba vaimu . See ei ole tagasihoidlik tüdruk Lulu kaunistavad end ekstravagantne riideid erinevate ajastute ajal.

5. Quincy Bolthouse. Ta on Victorian geek . Tema geniaalne meeles ja Tolm teenis ta osa Chief tehnoloog .

6. Megan Kher. Ta on teiste hiljutiste märk ühiskonnale alates taust privileegid [_13_ ] et ei tahaks arutada. Suhteliselt värske nägu ei ole nii palju teada.

Gardens of Time, saab mängida tasuta. Ja pidage meeles, et kõige tähtsam, et mäng sa ei pea midagi alla laadima pildi. Võite nüüd alustada mängu ja nautida oma eriefektid.

Gardens of Time Online - üks intrigeerivamaid mängud saladusi ajalugu, legendaarne kohti.

Sisestage maailm Gardens of Time, saad palju unustamatuid elamusi ja veenduge, et maailm, et ajalugu on täis palju saladusi ja saladusi.

Edu ​​teile selles salapärane mäng!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more