Järjehoidjad

Gargonia

Alternatiivsed nimed: Gargon

Online mäng Gargon - tasuta ja veebipõhine, vabaaja rahvarohke, muutes kogu mängu käigus on oluliselt lihtsustatud. Et alustada selle arengut, ei pea te alla laadida ja installida midagi. Kõik mis on vajalik - mine oma brauseri ja minna samm registreerimine Gargonia.

Osale mängus Gargonia esimesel etapil pakub tulevikus mängija kohe kindlaks, kummal pool ta eelistab vastasseisu liigitada ise - et Gargonitam või Marines. Ja kui klõpsate logo laagris (või link nimega selle alla), mis on vähem, kui on registreeritud, antakse teile boonus toetamiseks tasakaal. Siis, kui oled juba hakanud Gargonia online, võite alati muuta laagris. Määravad valiku, siis, nagu tavaliselt, täpsustage oma e-posti aadress, mille nime sa mängid ja mis parool - sisestage mäng. Gargonia registreerida siin lihtne ja standard.

Unique online mäng Gargonia mis pakub järjepidevuse gameplay läbi "autonoomia" tegevus oma iseloomu. See tähendab, et kui teil on vaja või mängust välja või lülitage arvuti, oma iseloomu ei tegele enam asjadesse temale usaldatud. Võite saata selle töö, ja siis tagasi mängu keppi tema palk.

Game Gargon on oma rahaühikut - mõned märgid, mille saad töö, lüües vaenlase või leida luure. Pärisraha rikastada märgid ei tööta - see on ainult-mängu raha Gargonia. Mängi ilma neid siiski on raske, sest see raha võimaldab mängijatel osta erinevaid asju parandada kodus või liit tulemuslikkuse parandamiseks.

Muide, omadustest. Vastupidavus vastutab tekitatud kahju vähendamiseks võetud. Võimsus - Löögi jõud kui rünnata lahing. Mobility - eest kõrvalehoidumine vaenlase rünnakud. Toit - jaoks elujõudu. Intelligence - kriitilise tabamust (need, mis põhjustavad kõige rohkem kahju) ajal lahing. Glory - positsiooni pingerida mängijad. Gargonia online mäng tagab sulle pidevalt edusamme tänu pideva tootmise kogemus mõjutab teie mängu tasemele.

Kui hakkad mängima mängu online Gargonia, sa õpid, et sa ei saa ainult ehitada, vaid ka parandada oma kodudest lahkuma. Supp:

• House - iga uue taseme hoone lisab ekstra pesa asjad

• Shield raev - see on kasulik rünnata vaenlase, sest see suurendab tugevust;

• sümbol raev - suurendada suutlikkust rünnak

• Rind - hoida oma märgid kättesaadavus on vaenlane

• kilp au - suurendab tugevust kaitse;

• sümbol au - suurendada suutlikkust kaitsta;

• Märgid puu - kui teil on neljas tase, ja eespool, siis on see teie jaoks stabiilne sissetulekuallikas;

• tee - aidata leida sobivaid vastaseid

• tara - tugevuse mängija rünnak suurendada tarbimist tasandil.

Mängi mängu online Gargonia - olla keset vastasseis kahte leeri - "Gargonitov" ja "Marine". Ameerika rühmades või liidud, kangelased mäng võib minna sõtta ja teha liidud ning tegeleb elamute ehitamiseks ja arendamiseks oma kindlusi.

Nii Gargonia online mäng, mis viib teid sada protsenti lõbus, sest te ootate ja stiilne märkide ja bessmetnoe arv külalistele ja lõbus võidelda süsteemi ... lihtsalt ei loe. Ole julge, ja tean oma kogemustest, kogu ulatust kavandatud seiklus mäng, mille eesmärk on huumorit ja vaimukus. Lase käia ja mängima hakata Gargonia!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more