Järjehoidjad

Liigselt bensiini Extreme

Alternatiivsed nimed: Liigselt bensiini Extreme

Liigselt bensiini Extreme mäng on kaasaegne racing action. Liigselt bensiini Extreme - täiesti uus mäng, mis hämmästyttämästä teile dünaamiline, vägivaldne, agressiivne ja täis auto racing relvi.

Game liigselt bensiini Extreme saad laadida oma ametlikul kodulehel mängu. Lae mäng teil on vaja ehitada oma mäng klient.

In mängu mängida liigselt bensiini Extreme te julma eeskirjad. Teine pealkiri mängu liigselt bensiini Extreme - see on võidujooks ellujäämise nimel. See mäng paneb vere keema oma veenides.

Liigselt bensiini Extreme - uus võsu võidusõidu tegevus maailmas, tänu äge ja jõhkrad lahingud.

Et suhelda teiste mängijate mängu liigselt bensiini Extreme Sa pead registreerima foorumis mängud. See annab teile võimaluse mitte ainult õppida palju kasulikku teavet mäng, vaid ka leida uusi sõpru.

Et alustada mängu liigselt bensiini Extreme pc peate kõigepealt alla laadida ja seejärel installida mäng klient. Mängu arendajad on soovitatav enne mängu näha umbes liigselt bensiini Extreme video. See tutvustada teile kõik mängu omadusi.

Enne allalaadimist mäng klient, kas parameetrid vastavad süsteemi nõuded mäng:

1) Dual-core 2. 0 GHz - protsessor.

2) 2 GB - RAM.

3) 12 GB - HDD.

Siis mängu mängida liigselt bensiini Extreme hakkate vana hävitanud auto. Järk-järgult, siis arendada ja teha oma tee uus välismaa autosid, mis erinevad kiirust, mahtu ja muid funktsioone.

In-Game liigselt bensiini Extreme Sa teenid raha läbi adrenaliini racing, samuti erilist lahing areenil.

Siin ootab teid sadu autosid, relvi, power-ups, äärmuslik lugusid ja uuendamine. Nagu möödaminnes mängu avavad uusi viise, autod ja rajad.

Kui sa teenid kaalukas rahasumma, mida saab parandada oma auto: muuta oma välimust ja seaded. Võite kulutada oma teenitud raha karjääri edendamine, teenides kuulsust.

Game liigselt bensiini Extreme on järgmised omadused:

1) 12 tunni gameplay.

2) ühe mängija kampaania.

3) Seitse eri transpordiliikide meistrivõistlustel. Neli meeskonnad saavad samaaegselt osaleda.

4) seitsmes kohas, rohkem kui 500 kilomeetrit maanteid, samuti kaheksa mängude areenil.

5) Soodustused, 12 kahurit ja kasu.

6) Sõiduautod et saate kohandada (muuta värve, kleebised, rattad).

7) Sponsorite ja ainulaadne rassi teele.

8) Mängib eest.

9) esitab võimalust oma auto värvimine võimalusi.

10) Ebatavaline ja kvalitatiivne mõju.

11) Support rool, joystick, klaviatuur, jne

12) Sea huumorit.

Liitu maailma äärmuslik liigselt bensiini Extreme. Osale erinevate rasside: sponsorluse meistrivõistlustel. Esimesel kohal ja saada parim mängija liigselt bensiini Extreme.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more