Järjehoidjad

Gatling Gears

Alternatiivsed nimed: Gatling Gears

Süsteemi nõuded:

Protsessor: Intel Core 2 Duo @ 1. 8 Ghz / AMD Athlon 64 X2 4000 +

RAM: 2GB

Video: 256 MB

Disk Space: 2 GB

Gatling Gears - arcade shooter, mis on sätestatud maailma loodud kõik kaanonid stiili steampunk. See tegevus on täielikult suletud kest mängu valitsesid reaktsioonikiirus, täpsust mängija ja kaliibriga oma relv. Gatling Gears mäng jutustab kuidas napp nagu suur impeerium tahab saada enda kätte kogu maailma rikkalik ressurss, kasutades mis tahes vahendeid ja meetodeid, mitte disdaining tappes kõik, kes julgeb resistentsed. Aga universumis Gitling Gears võimatu ilma kangelaslikkust ja seal oli üks inimene, kes on otsustanud vaidlustada verejanuline impeerium. Tüüri juures tema võitlus kõndimine robot peategelane nimega Max Brawley julgeb peatus enne sissetungijad.

Mäng

Gatling Gears, mis peavad täitma kiiresti ja täpselt, koosneb mitmest kihist, ja igaüks neist on teil oodata tohutu kuhja vaenlased. Iga viie peatüki missioone Gatling Gears on lihtsalt kubiseb vaenlasi ja nad tuleb hävitada, et mees, sest muidu ei saa edasi anda. Küsime leviku kasarmud, alandaksid veetorn, või õhkima lennuväli, kuid me alati küsida midagi lõhkuda, õhkima ja hävitada. Gatling Gears mäng erineb palju erinevaid mõisteid, siis me kohtume ja granaadiheitjad ja raskete pommitajate ja rongid, mis kõik täiendab miiniväljad, ekskavaatorid, viskamine tohutu logisid ja klassika žanr - suur, istuvad pool asukoha ülemused lõpus igal of tasanditel. Gatling Gears, mängida, et suudame ainult piiratud võimalused karusnaha - pulamety, bazooka, granaadiheitja ja erioskuste erilise lööklaine, mis hävitab kõike enda ümber. Wave, väga võimas relv, ja seetõttu on võimalik ainult üks kord missiooni.

Paremad

Igal asukohtadest Gatling Gears laiali kuldplaadid, mis on väärt, et koguda äärmiselt ettevaatlik. Teenitud raha, nii et saate kulutada poes, kättesaadav enne igal tasandil. Toode see pood on suurendada tulemuslikkust oma relvad või karusnaha vestid. Aga see pole veel kõik, alistas vastased annetama sa eriline boonuste-pähklid, mille kõik samast poest saab osta spetsiaalse parandamise ja kaunistades oma karusnahka. Ka pähklid saab osta käsitsi looma hakkima teile kogu mängu taset. Dünaamiline ja täis autot mäng on co-op mode mäng kui sa saad mängida missiooni toimub ettevõtte teine ​​mängija, millisel juhul mäng on uus tegelane - õetütar Max, mis on samuti virtuoos tegelen tema jalutuskepp-võitlus robot. Kõik eelised mäng täiendab peaaegu ideaalne nägemisvõime, kui rikas ja värvikas pilt on stabiilne vilgub plahvatusi ja whizzing möödunud peategelane merekarbid erinevates suurustes ja calibers.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more