Järjehoidjad

Genshini mõju

Alternatiivsed nimed:

Genshin Impact on avatud maailma seiklus-RPG-mäng. Teid rõõmustab väga ilus koomiksistiilis graafika. Mängus kõlab mõnus muusika ja häälnäitlemist teevad professionaalsed näitlejad.

Enne alustamist peate looma tegelase, valides tema välimuse ja mõeldes välja nime. Edasi, pärast lühikest, kuid arusaadavat treeningut, saate mängu.

Mängus on edu saavutamiseks kõik vajalik ja miljonid mängijad üle maailma hindavad seda kõrgelt.

  • Avastage ja avastage tohutut avatud maailma
  • Võitlus vaenlastega ja hävita ülemused
  • Koguge materjale uute relvade ja varustuse valmistamiseks
  • Saage kogemusi ja täiustage oma tegelase võitlusoskusi vastavalt oma mängustiilile
  • Täitke lugu ja lisaülesandeid, et saada veelgi rohkem kogemusi
  • Vestlege teiste mängijatega ja leidke nende seast uusi sõpru

Mäng areneb pidevalt ja muutub paremaks. Te ei väsi kunagi Genshin Impacti mängimisest tänu sellele, et arendajad on töötanud iga päev juba üle aasta.

Lahingusüsteem on üsna keeruline. Ärge kiirustage, katsetage erinevaid taktikaid, et leida oma ainulaadne võitlusstiil.

Kombineerige erinevaid lahinguelemente, et luua uut tüüpi hävitamist, näiteks rünnata vaenlasi auruga, kasutades hüdro- ja pürooskusi.

Kuigi mängu põhiamet on võitlus, ei jäta ka reisid ise kedagi ükskõikseks. Mängu maailm on ilus. Mäng toimub kontinendil nimega Teyvat, see maa on jagatud seitsmeks kuningriigiks. Iga kord, kui näete uskumatu iluga maastikku, tundub, et see ei saa olla parem, kuid siis näete uut meistriteost veelgi kaunimana.

Mängu avaras maailmas saab rännata mitmel viisil, pole vaja kogu teed omal jalal läbida, selleks sobivad väga hästi tiivad. Tasaselt pinnalt õhku tõusta on võimatu, kuid pärast mäkke ronimist saab siis pikalt planeerida, ületades pikka vahemaad ja imetledes lennukõrguselt ümbritseva maailma ilu.

Tõeliselt platvormideülene mäng, see on nii suure mängijate arvu põhjus, sest mängimiseks sobib peaaegu iga seade.

Lisaks maapealsele maailmale on seal ka tohutuid koopasse, kuhu üksi alla laskuda oleks ohtlik. Koguge oma sõpradega kokku tugev meeskond ja ükski koletis koopasse ei tule teiega toime.

Pange mängu sageli ja saate sisselogimise eest igapäevaseid ja iganädalasi kingitusi.

Iga kuu saab mäng värskendusi uute territooriumide, kangelaste ja varustusega. Pühadeks peetakse naljakaid võistlusi heldete kingitustega.

Mängusisene pood võib pakkuda teile kaunistusi, materjale ja kangelasekaarte pärisraha või mängusisese valuuta eest. Selle sortimenti uuendatakse regulaarselt. Üsna sageli on kampaaniad ja allahindlused.

Kui järgite sellel lehel olevat linki, saate

Genshin Impacti arvutis PC tasuta alla laadida arendajate veebisaidilt.

Installige mäng ja sukelduge uskumatusse fantaasiamaailma!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more