Järjehoidjad

Saksa Truck Simulator

Alternatiivsed nimed: Saksa Truck Simulator

Game German Truck Simulator on unikaalne arvutimäng omataoline, sest see on pühendatud raske töö autojuhid. See mäng on mõeldud žanr simulaator.

Online mäng Saksa Truck Simulator saate alla laadida mängu ametlikul kodulehel, või tellida digitaalse versiooni mängu (kettal).

Laadi mäng Saksa Truck Simulator saate torrent faili, kui seda kodulehte pakuvad seda funktsiooni. Ametlikul kodulehel mängu alla laadida ka Saksa Truck Simulator tasuta võimatu. Tema pea eelnevalt tellida ja osta.

Enne kui hakkate mängima German Truck Simulator näha, kas teie arvuti vastab nõuetele mäng:

1) 2,4 GHz - protsessor.

2) 1 GB - RAM.

3) 1 GB - HDD.

In arvutimäng German Truck Simulator sa mängida, alustades tavalise karjääri veoautojuhid. Osta oma vagun, mida vajate, et teenida raha. Aga see ei ole lõpuni oma eesmärgi, siis on vaja omandada rohkem veoautod, laiendades oma majandites.

Siis pead palkama autojuhid ja osta garaažid autodele. Sul neid osta üle kogu Saksamaa. Et teil on vaja luua oma unikaalse loogiline impeerium.

Hõlbustamaks ostu, siis teie tähelepanu pööratakse täpse kaardi Saksamaa ja tema kaheksateist suuremates linnades.

Mäng Saksa Truck Simulator kohal töötanud karjääri režiimis ja parema majandusliku süsteemi.

Sa pead olema mängus Saksa Truck Simulator mitte ainult laiendama oma laevastikku, kuid olge tema. Uuenda oma veoautod maksimaalse tasemeni, et nad toovad rohkem tulu.

Selleks, et saab mängida vene, peate mängima edasi saksa Track Simulator crack ja siis installida.

Nii ta arendab oma unikaalse majandusstrateegia, mis toob sulle kasumit. Palgata parimad töötajad ja osta ainult kvaliteedi veoautod, vaatamata asjaolule, et neid saab parandada. Laienda oma ettevõtete ostu filiaale eri paigus Saksamaa.

Oma tööd ainult sõita linnade vahel Saksamaal. Load summa ja piirkond valib saata ise.

Sa peaksid tingimata staatust oma transport, pöörama tähelepanu kütuse koguse autosid.

Game saksa Track Simulator ei levinud üle kogu maailma, ja vaid vähesed riigid: Saksamaa, Austria, Venemaa, Suurbritannia, Poola, Hispaania, Ungari, Tšehhi, Slovakkia, Prantsusmaa ja Skandinaavia.

Avastage kõik tingimused elukutse aednik mängu German Truck Simulator. Hinda seda ebatavaline simulaator, see on omadusi ja eeliseid.

Hakka tõeline veoautojuht, kellel jõudu hallata oma impeeriumi tegeleda jaotus vedu, shopping garaažide ja transpordi, samuti personali valimisel.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more