Järjehoidjad

Tom Clancy'i Ghost Recon: metsamaa

Alternatiivsed nimed: Tom Clancy'i Ghost Recon: metsamaa

Game Tom Clancy'i kummitus Recon: Wildlands: tõeline sõda.

Kak väidab arendaja Ubisoft Paris, mäng Ghost Recon Wildlands on sõjaväe esimene toode tohutu avatud maailmas. Selle avaldamise kuupäev on veel teadmata, kuid mõned andmed esitati E3 festivalil. Nii et see tegevus Tom Clancy'i Ghost Reconiga: Wildlands allalaadimine platvormidele:

  • PS4
  • XONE
  • PC

Igroki võib rühmitada neljaks ja täita missiooni, iga meeskond arendab protsessi omas suunas, koordineerides kõnesidet.

V kuum koht.

Geymerov ootab maandumist Boliivias ja üks saab sihtkohta erinevatel viisidel: autoga, mootorratta, helikopteriga ja isegi langevarjuga hüppamisega. Boliiviast on saanud lugu narkootikumikaubitsejate ja narkootikumide kartelli peamisest alusest, mida juhivad kõik Santa Blanca. See on viinud allmaailma kontrolli all oleva piirkonna katastroofiliste tulemusteni ning valitsus on üha raskem kontrolli all hoida. USA paanikas, sest uimastid on laialt levinud üle kogu maailma, muutudes tõsiseks ohuks. Maffia baasi kõrvaldamiseks ja taastamiskorralduse saamiseks Boliivias saadeti eliitrühma "Ghosts".

Gruboy võim parandada olukorda ei tööta. Vajame läbimõeldud plaani ja võimet kohandada tegevust olukorraga. Need on need mehed, kes on üksuses, mille eesmärk on muuta kaos ja segadus kuritegeliku sündikaadi ridades ning seejärel selle püsivalt välja lülitada. Kangelased peavad kohtuma ohtlike, tõsiste vaenlastega, kes ei lõpe takistuste ees ja mitte väga hoolikalt karistuste valimisel, paljastades vaenlase agendid. Seadistamine meeskond andis kompleksi, kuid tal on tema kogemus ja valitsuse toetus.

Geympley ja mängu omadused.

Ozhidaya hetk, et alla laadida Ghost Recon Wildlands, mängijad järgivad uudiseid ja seda, mis ilmub ametlikest allikatest, ei saa vaid rõõmustada. Mängus on 9 erinevat ala, kus on erinevad tingimused: mäed, jõed, kõrbed ja teised. Lisab reaalsed muutused päeval ja ilm on muutuv ning seda saab kasutada missiooni ajal, kui päeva on lihtsam jälgida ja vaadata, kuidas öö saab ideaalseks varjupaigaks. Ka relvade kangelased on rikkalikud ja tehnika on võimeline ületama kleepuva muda keerulisi osi nihutavatele liivadele. Nagu sündmused tänapäeva maailmas esile kerkivad, on armee tõelise arsenali alus, kuigi seal on omadusi, nagu droneid. Need mehaanilised abilised on märgistatud sihtmärgid ja vaenlased ning tõhus rünnak.

V missioonid Ghost Recon Wildlands arvutimängijate jaoks valib missioonide teostamise meetodi: saada vaenlase lähedale märkamatuks või kasutada vahendeid kaug- ja lähitoimeliste rünnakute jaoks. Võite minna edasi, lootes üllatusefektile ja viia läbi eeluurimine ning koguda rohkem andmeid ja seejärel täita ülesanne, mida saate maailma uurimiseks ja paar outposti haarata.

V Tom Clancy'i Ghost Recon Wild Lands saab suhelda NPC-ga (mässulised, poliitikud ja tavakodanikud), ehitada nendega sõbralikke suhteid või saata vaenlaste auastmele. Käsitle seda tõsiselt, sest nad suudavad mõjutada teie tulevasi plaane. Mängija punktide saamine parandate oma kangelast ja te võite võtta oma relvade langenud vaenlasi ja kasulikke asju.

Podvodya üles, jälle läbida mängu omadused:

  • Bolshoy väljas mir
  • Komandnaya mäng 4 h
  • Vozmozhnost tegutseb ühel kolmandal arvutil naparnikami
  • Polnaya vabadus deystviy
  • Alternativnye stsenaarium sobytiy
  • Postoyannoe parandamine navykov
 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more