Järjehoidjad

Gladiatus

Alternatiivsed nimed: Gladiatus

Gladiatus online on mitme mängijaga veebibrauserimäng, milles ootavad teid palju ohte ja saladusi. Lõppude lõpuks on see Suur Rooma impeerium ja kui tunnete end gladiaatorina, pakub võrgumäng Gladiatus teile palju nalja!

Võrgumäng Gladiatus on üldiselt tasuta, kuid soovi korral saate osta premium-konto, tänu millele lühendate oluliselt ekspeditsioonide aega ja muudate üldiselt oma kangelase elu lihtsamaks. Mäng on saadaval igas brauseris!

Mängu sisenemiseks on vajalik Gladiatus registreerimine:

 • valige avalehel vastavatel väljadel mänguserver (provints),
 • sisestage oma nimi,
 • e-post,
 • parool ja nõustuge mängureeglite lepinguga.
 • Klõpsake registreerimisel ja siin. Mängus Gladiatus registreerimine lõpeb ja te lähete uuele lehele, kus peate valima oma kangelase soo.

Järgmisena palutakse teil oma kangelane varustada, misjärel teie kangelane saab minna ekspeditsioonile (siin peate täitma mitu ülesannet, mille eest saate kogemusi, raha ja mõningaid asju, tänu millele saab teie kangelane osaleda lahingud). Täites edaspidi erinevaid ülesandeid, on sinu kangelasel võimalus saada lisaks kogemustele ja rahale preemiaks ainulaadseid relvi, asju ja turvist, mida turult osta ei saa.

Gladiatuse võrgumängul on hea relvade arsenal: pistodad, mõõgad, nuiad, odad, vasarad, kirved … ja ka soomuste arsenal: nahkrüü, kilbid, kaltsud, kiivrid, kindad, sandaalid. … Alkeemikult saate osta erinevaid jooke, pulbreid ja maagilisi medaleid … Lahingutes osaledes paraneb teie kangelane kahes peamises mänguparameetris - kogemus ja oskused.

Põhioskused (statistika):

 • elupunkti,
 • Kogemused,
 • Tugevus,
 • Oskus,
 • osavus,
 • vastupidavus,
 • Karisma
 • Intelligentsus.

Iga oskus annab teie kangelasele lahingus teatud boonuseid. Kogemuste suurendamisega liigub teie kangelane kõrgemale tasemele, suurendades oma võimeid ja tõstes oma staatust mängumaailmas. 5. tasemele jõudes suudab ta luua oma gildi ja võtta sellesse rühma mõttekaaslasi. Ja tulevikus koos nendega tõuske hierarhia lõpututesse kõrgustesse…

Gladiatuse võrgumängul on palju erinevaid asukohti, mis asuvad kolmes riigis: Itaalias, Saksamaal ja Aafrikas. Mõnes kohas on koopasse, kus ülemused elavad. Hetkel on mängus 23 asukohta (igas kohas on erinevaid mobisid, millega teie kangelane peab kohtuma). Igas riigis on erak, kes täidab järgmisi funktsioone: hüüdnime muutmine, teise riiki kolimine ja soovahetus.

Võite mängida mängu Gladiatus võrgus teatud elukutsega, mida saab võtta teatud ajaks (1 tund kuni 24 tundi). Tehtud töö eest saab teie kangelane raha ja preemiaid (toitu). Ametite valik on järgmine: peiupoiss, talunik, lihunik, kalur ja pagar. Ja kui annate ühele senaatoritest altkäemaksu 3 rubiini eest, võite saada vaba koha senaatori või juveliirina. Rubiine saab osta päriseks ja kasutada nende vahetamiseks vajalike asjade vastu…

Mängite võrgumängu Gladiatus, osaledes kullalahingutes (see on mänguvaluuta, mille eest saate osta lihtsaid asju, aga ka maksta jõusaalis gladiaatorite treenimise eest). Areenil võib teie kangelane kutsuda duellile välja teise sama tüüpi vastase.

Gladiatust saate mängida palgasõdurite palkamisega (kuigi nende jaoks on vaja relvi, nii et peate neile teatud summa kulutama). Palgasõdurid aitavad teid lahingutes, vangikongis ja areenil. Mängul on oksjon, kust saab osta väga väärtuslikke haruldasi esemeid. Tehke maksimaalseid panuseid! Mängus saadaoleval turul saate kasumlikult osta või müüa erinevaid asju.

Gladiatust saab mängida, sõlmides kokkuleppe maiste või jumalike jõududega. Kui soovite oma huvid, eesmärgid ja eesmärgid teiste mängijatega ühendada, liituge gildiga või looge oma (nagu juba mainitud, on loomine võimalik ainult alates 5. tasemest). Üldiselt, mida me saame öelda, mäng on üsna mahukas ja põnev, seal on veel palju huvitavat vaadata! Gladiatuse registreerimine avab teile tee selle ohtliku seikluse juurde!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more