Järjehoidjad

Gladiatus

Alternatiivsed nimed: Gladiatus

Gladiatus internetis - on multiplayer online veebipõhine mäng, kus sa leiad palju ohte ja saladused. See - Great Roman Empire, ja kui tunned, Gladiator, kui online-mäng Gladiatus teile palju nalja!

Online mäng Gladiatus tavaliselt tasuta, kuid kui sa soovid, võid osta premium konto, siis oluliselt vähendada aega ja igasuguseid ekspeditsioone leevendada elu oma kangelane. Mäng on saadaval iga brauseriga!

Sisestamiseks mäng peate registreeru Gladiatus: pealehel vajalikud väljad valida mängu server (id), sisesta oma nimi, e-posti, parooli ja aktsepteerib mängureegleid kokkuleppel. Vajuta "Registreeru" ja seda mängu Gladiatus Registreerimine lõpeb ja lähete uuele lehele, kus teil on valida sugu oma kangelane. Lisaks peaksite varustada oma kangelane, siis oma iseloomu minna ekspeditsioonile (siin on käivitada mitmeid ülesandeid, mille eest sa saad kogeda, raha ja mõned asjad, mis muudavad oma iseloomu saab osaleda võitlus). Performing erinevaid ülesandeid tulevikus oma kangelane on võimalik saada tasu, välja arvatud kogemusi ja raha, ainulaadne relvi, esemeid ja teevad, mida ei saa turult ostetud.

Gladiatus online mäng ei ole halb arsenal relvi: pistodad, mõõgad, klubid, spears, haamrid, kirved ... samuti arsenal armor: Nahkturvised, kilbid, kaltsud, kiivrid, kindad, sandaalid. Alchemist ... Ja saad osta erinevaid ravimeid, pulbrid ja maagia mündi ...

Võttes osa lahingus oma karakterit Parandatakse 2 põhi meeles mäng parameetrid - kogemused ja oskused.

Basic Skills (omadused): elupunkti Experience, Tugevus, Skill, Agility, vastupidavus, mõistus ja karismat. Iga oskus annab oma iseloomu teatud boonuseid lahingus.

Kasvav kogemus, oma iseloomu liikuda kõrgematele tasanditele, parandades samal ajal oma võimalusi ning tõsta oma staatust mängus maailmas. Jõudes 5. tasemel, ta suudab luua oma gildi ning võtta oma rühma kaastöötajad. Ja tulevikus koos nendega edasipääsu lõputu hierarhia tippu ...

Online mäng Gladiatus on paljudes erinevates kohtades, mis asuvad kolmes riigis: Itaalias, Saksamaal ja Aafrikas. Mõned kohad on koopasse elavad ülemused. Kõik praegu 23 asukohtade mängu (igas kohas elavad eri mobs, mis vastavad sinu kangelane).

Igas riigis on erak, kes täidab järgmisi ülesandeid: Change nick Kolimine teise riiki ja muuta oma sugu.

Mängi mängu online saab Gladiatus võttes eelkõige eriala, mis võib aega võtta (1 tund kuni 24 tundi). Tehtud töö eest, oma kangelane saab raha ja tasu (toit). Valik elukutsed,: Assistant peigmees, Farmer, Butcher, Baker ja Fisher. Ja kui altkäemaksu 3 Rubin üks Senators, siis on võimalik saada tööd või senaator Goldsmith. Rubiin saab osta "päris" ja neid vahetama õigeid asju ...

Play online mängu Gladiatus siis osale lahingu kuld (see on mängu raha, mida saab osta lihtsaid asju, samuti tasu koolitus gladiaatorite kunst, jõusaal). Arena võib põhjustada teie kangelane võidelda muu sarnane vastane.

Play Gladiatus saate rentides palgasõdurid (kuigi nad vajavad relvi, nii et teil on panna neile teatud summa). Mercenaries aitab teil lahing, Dungeon ja Arena.

Mäng on oksjon, kus saab osta väga väärtuslik haruldusi. Panustada!

Praegu mäng turul, mida saab müüa või osta erinevaid asju.

In Gladiatus mängida, allkirjastades lepingu maise või jumalik volitusi.

Kui soovite ühendada oma huvid, eesmärgid ja eesmärgid koos teiste mängijatega liituda gildid, või luua oma (loomine nagu öeldud, on võimalik ainult 5. tase).

Üldiselt võib öelda, mäng on üsna suur ja põnev, on veel palju huvitavaid asju näed! Gladiatus registreerimine avab oma viis see ohtlik seiklus!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more