Järjehoidjad

Gladius Bellum

Alternatiivsed nimed: Gladius Bellum

Game Gladius Bellum - on veebipõhine online mäng umbes karm võitlus.

In Gladius Bellum Internetis Rooma keiser Augustus nutsid kaotus ühe oma leegioni pärast lahingut. Sündmused arenevad Euroopas esimesel sajandil pärast Kristust. Te võidelda küljel Roman Empire või germaani hõimud.

Te peate ehitada asulate ehitada oma armee ja kaitsta oma kuningriigi vastu oma vaenlasi.

Play Gladius Bellum saate mitte ainult roomlaste vastu või sakslased. Idast on veel üks oht. Hunnid tunginud riik ja soovite veenduda, et tekitada hirmu ja hävingut. Hävita vaenlasi ja kindlustada koht päike.

Sama, mis teistes arvutimängud Gladius Bellum registreerimist. Registreerimiseks mäng, peate sisestama järgmised andmed:

1. Valige võimalusi server, kus soovite mängida Gladius Bellum.

2. Loo oma salasõna mängu ja ei avalda kellelegi.

3. Et kinnitada oma parooli, peate seda uuesti sisestama järgmise lahtri asukohast.

4. Kirjutage oma e-posti aadress.

5. Vali päev, kuu ja aasta oma sündi.

6. Siis klõpsa « Registrieren » .

7. Kui olete nõus, mida saab informatsiooni mängu Gladius Bellum ja nõustuvad kõik selle tingimused ja klauslid, pane märk asjakohaste rakkude.

In Gladius Bellum hakkate mängima antiikmaailmas ja ehitab oma lahenduse. Sa arendada oma impeeriumi väikeses külas kompleksarvuks strateegiat võimas impeerium. Tarbekaupade tootjad ja hoonete sa hoolitseme ressursid, mis on vajalikud, et arendada oma impeeriumi.

Iidsetel aegadel, siis on vaja osata töökohtade arv, mis on saadaval. Esiteks, teil on võimalus valida pool germaani hõimud, või siis alati võitlema Roman Empire. Ehitus võimas ja muljetavaldav impeerium lisate palju punkte ja kogemusi.

Õige taktika te võidelda vaenlase asulaid. Aga muidugi ka oma kuningriik muutub sihtmärk kõik Hunnid, kõik pakendatud hirm ja õudus.

Kaitse strateegia mäng, luues Gladius Bellum - oma impeeriumi. Ja seda kaitsta vaenlase rünnakud.

Alustada otsida kuningas Hunnid ja saada kõige võimsam joonlaud strateegia mängud Gladius Bellum Online.

Võtab väljakutse ja sukelduda antiikmaailmas!

Vaata seda suurt maailma ja Saksamaa tugev võimas Roman Empire. Katsu teisaldatavate hõimud nagu Hunnid ei ole nõrgad inimesed ja saavad trampima isegi suur ja võimas riikides.

Koos oma mängija selles maagiline maailm, mis on täis lahinguid, sõdalane, põnevaid hetki. Las ajalugu avada uus poolel, kui sa tead, tegelased eri rahvaid.

Edu ​​teile selles uskumatu mängu. Las midagi sa saada takistuseks oma teel.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more