Järjehoidjad

Gloomhaven

Alternatiivsed nimed:

Gloomhaven on veel üks lauamängude port. See väide on tõsi ja samal ajal mitte täielikult. Enne sind pole veel üks miljonist sarnasest RPG-st. Mängu graafika on seda tüüpi mängude jaoks üsna hea ja ei tekita kaebusi. Kõik on väga ilus ja atmosfääriline. Häälnäitlemine ja muusikaline saade täiendavad suurepäraselt head pilti.

Mäng on ebatavaline eelkõige selle poolest, et see on lauamängu täielik ja sõnasõnaline ülekanne arvutisse.

Siin pole täringuid, kõik tegevused määratakse mängukaartidega.

Mängul on hea süžee, see tekitab sõltuvust ja sellest on raske lahti saada.

Gloomy Bay on väga värvika elanikkonnaga sadamalinn. Selles on kaupmehi ja templeid, kust saad õnnistuse.

Siin peate Gloomhaveni mängimiseks looma oma palgasõdurite gildi.

Need võivad olla erinevatest klassidest:

  • Võitlejad
  • Vargad
  • Võlurid
  • Tervendajad

Meeskonna koosseisu määrate ise. Parem on mitte alla nelja võitleja kaasa võtta. Kuid suur eraldumine ei anna ülesannete täitmisel eeliseid. Sel juhul suureneb ka vaenlaste arv.

Igal meeskonnaliikmel on oma ainulaadne kaartide komplekt. Igal kaardil on kaks välja, ülemine ja alumine. Iga väli sisaldab konkreetset toimingut. Näiteks ründamine või võime kasutamine. Saate valida, milline tegevustest olukorrale kõige paremini sobib.

Linnas kihab elu ja sageli toimuvad linnasündmused, milleks on tekstiminiülesanded. Nende ülesannete täitmine lihtsustab eelseisvat ülesannet või, vastupidi, muudab selle keerulisemaks.

Eesmärgi poole liikudes võib reisimine ajalukku kinni jääda. Mängus nimetatakse seda liiklusõnnetusteks. Need sarnanevad mõneti linnaüritustega, need on ka miniülesannetega. Nagu linnas toimuvad juhtumid, võivad need ülesande täitmist lihtsamaks teha, kuid võivad ka selle täitmise võimatuks muuta.

Dungeons on mängu kõige huvitavamad. Nende kohtade tubade kaupa uurimine annab kulda, kogemusi ja võimaldab leida kastidest kasulikke esemeid.

Võitlussüsteem on keeruline. Kaarte kasutatakse lahingu ajal. Iga üksuse jaoks valite kaks kaarti. Nendel kaartidel on erinev algatus. Sõdalane saab esimese valitud kaardi initsiatiivi.

Kokku on igal võitlejal 12 sellist kaarti. Mängitud asetatakse viskamise hunnikusse. Kui kaardid otsa saavad, peab see tegelane puhkama või jätkama tegutsemist ühe kaardi põletamise hinnaga.

Peate käigud täpselt välja arvutama ja erinevaid taktikaid proovima.

Lisaks mõjutab meeskonnaliikmete kasutatav varustus ründejõudu.

Kui ülesande täitmine ebaõnnestus, siis lohutusauhinnaks jäävad saadud kuld ja kogemused Sulle, mis võimaldab Sul oma gildi veidi tugevamaks muuta.

On võimalus luua oma stsenaarium ja kutsuda teisi mängijaid seda mängima. Või liitu kutse alusel kellegi teise mängusessiooniga.

Kahjuks ei saa

Gloomhavenit arvutisse tasuta alla laadida. Kuid saate mängu hõlpsalt osta Steami turul või ametlikul veebisaidil.

Mäng ei ole lihtne ja kõik ei saa sellega hakkama, kui õnnestub, saate teada, kas hakkate mängima kohe!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more