Järjehoidjad

Glory Wars

Alternatiivsed nimed: Glory Wars

Glory Wars Online - tasuta multiplayer online veebipõhine mäng, mis on tehtud žanr omakorda põhinev strateegia, mis meeldivalt rahul mitte ainult hea lugu ja huvitav tüsistus ja meeldiv kasutajaliides ja graafika. Aga põnev online mäng Glory Wars ikka et arendajad pööranud erilist tähelepanu mehaanika võidelda on võidelda.

Registreerimine Glory Wars mängu ei võta kaua aega ja ei ole väga keeruline ja segane protsess. Kõik, mis on vajalik teie - täpsustage registreerimisel tegelaskuju nimi, parool turvalise juurdepääsu oma konto ja e-posti aadress. Mõne aja pärast oma e-mail saadetakse Teile teatada, et registreerimine Glory Wars on läbi ja sa võid hakata mängima mängu online Glory Wars.

Ära muretse, kas Glory Wars mängu arvuti korralikult töötada, sest see ei ole nõudlik spetsifikatsioonid arvuti. Kõik, mida vajame - ühendamiseks World Wide Web ja paigaldatud brauseriga. Kui pead, siis võid hakata mängima mängu online Glory Wars.

Väga meeldiv silma mängus on kaunis ja hästi kujundatud flash animatsioon, tänu sellele, ekraan alati välja tuleb mahlane ja värvikas. Arendajad panna palju vaeva luua tohutu-mängu teemad, samuti spetsiaalseid oskusi, et märgid ja arsenal seadmete, samuti mitmeid oskusi pidevalt lisada ja uuendada. Glory Wars online mäng, kus lahingud on tehtud parimad traditsioonid mängu seeria "Heroes of Might and Magic".

Võidelda süsteemi mängu realiseerub samm-sammult. Aasta lõpus iga pöörde, siis on vaja oodata, kuni vastase kord. Huvitav omadus on mäng, lisaks täiskohaga lahingud, on ka ulatuslik võitlus, mis on seotud kümneid mängijaid. Aga sellisel lahingud mängija peaaegu midagi sõltub süsteemi ise teeb liigub sõltuvalt õppinud oskused ja vahendid mängu iseloomu.

Mängu süžee keerleb kogu kaos, mis tulenes viha jumalad, kaitsjad maagiline maailm mäng. Häda ei tule kunagi üksi ja tuhk, on tagajärjeks katastroof, ja siis hakkasid ilmuma äärmuslikumad hirmutav koletised, ja siis rikkusid mõõdetud ja harmooniline olemasolu elanike maagiline maailm. Aga suguharust jahimehed domineerivad iidse maagia maagiline kuningriik otsustas seista armutu laienemine koletised. See tekitas olukorra, kõrgus kohutav ja verine sõda, mis sundis kõiki elanikke värisema mäng maailmas.

Sinu ülesanne on taastada jõudude mäng universumis. Peale selle, mida vaja kõrgemale ja kõrgemale liikuda kuni sotsiaalse redeli.

Alguses mängu teile antakse võimalus valida üks kolmest kutsealade oma mängu soosik - sõdalane, jahimees või salapärane võlur. Siis sa võid minna, et taastada õiglus kuningriigis.

Logi sisse ja tõestada, et olete väärt saada tõeliseks kangelaseks maailmas mängida Glory Wars, mis mõistab õigust, on õige sinu jaoks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more