Järjehoidjad

Wrath of the Gods

Alternatiivsed nimed: Gnev Bogov

Wrath of the Gods Internetis - on multiplayer rollimäng, mis ühendab fantaasia ja küberpunki stiile, alates esimesest minutit, kastes sind tundmatu reaalsus mängimist. Kulgevate mängu maailmad, siis tulevad silmitsi erinevaid vastased ja võita neid kõiki.

Et samm tundmatusse, pead registreerima mängu. Aga enne seda tuleks käsitleda süsteemi nõuetele. Online mäng Wrath of the Gods ei kehtesta konkreetseid nõudeid arvuti mängija.

Sul läheb vaja:

• arvuti operatsioonisüsteemi Windows 98/ME/2000/XP/Vista/Seven

• CPU peab olema Intel Pentium III 1 GHz või parem

• 512 Mb RAM

• 64 MB videokaart

• Adobe Flash Player versioon 9 või. 0

Lisaks peate veebilehitseja ja internetiühendus.

Kui teie arvuti vastab nõuetele, lükatakse mäng, teil on ainult registreerida.

Liitu mängu Wrath of the Gods ei pruugi olla vajalik, kui soovite sattuda mängu kasutades oma konto suhtlusportaalide nagu:

• Klassikaaslased

• Vkonktakte

• Mail. ru

• Facebook

Kui te ei soovi siduda oma konto neto mängu, saate registreerida ja registreerimise Wrath of the Gods ei võta palju aega, samuti tundub väga huvitav.

Sa pead sisestama nime iseloomu täpsustada põrand ja seejärel valige oma välimust. Juuksevärv, silmad, juuksed, habe ja muud välised tunnused valitud märk sõltub ainult sulle. Kui mingil põhjusel ei taha seda teha, võid usaldada valik välisilme arvuti. Lõppfaasis Wrath of the Gods online registreerimine - Sissejuhatus e-posti aadress, parool ja kood pilt. Klõpsake "Finish" ja sa oled juba mängus.

Wrath of the Gods online mäng plunges maailmas varem jagatud kolmeks osaks:

• World of Stone

• World Iron

• World Sun

Kuid inimesed need maailmad on unustanud oma jumalad ja nad otsustasid hävitada inimkonna. Aga Jumal ei jätnud Corus inimesed lootusetu olukord ja tegid kõik võimaliku, et inimesed saaksid võidelda võrdsetel tingimustel jumalate vastu.

Wrath of the Gods online mäng - unikaalne universum, mis koosneb mitmest täiesti erinev teiste maailmade uskumatu värvikas maastiku. Ajal lahing võite kasutada tuhandeid relvi ja varustust, mis on sageli ainulaadne ja loodud ainult enda eest. Korralikult valitud laskemoona saate suurendada oma tugevust mitu korda!

Mängus on kolm varianti võlukunsti:

• hävitamine, muidu - punane arenguteed

Mängijad, kes valivad selle eriala on sõdalased suurima jõu mõju ja ulatus kahju.

• teadmised - sinine klass

See klass on mõistatus, ja kogu aeg otsite parim tasakaal ja jaotus oskusi.

• Harmony - Green Klassiruum

Mõned parimate arstide võttes isegi mass tervendavat võimu. Tavaliselt patsient ja heasüdamlik tegelased

Iseloomuga, siis kuidas sa mängid mängu online Wrath of the Gods, on üks oluline parameeter - maine.

Teeni maine võib olla ajal eriline maine külalistele.

Maine annab jõudu oma vaimu, millest sõltub kriitiline löögirühm võidelda.

Kui sa mängid mängu Wrath of the Gods online siis oodata animeeritud võitleb kvaliteet kujutamine meetmeid iga kandidaati. Kas ka ühendada sõprade võidelda koos kõrgetasemeliste koletised.

Kui hakkad mängima mängu online Wrath of the Gods, saad esialgse võitluse kogemusi saab areenil, rentides et eriline treener - Corus teenistuja. Pärast seda võite minna läbi erinevate külalistele - spetsiaalne ülesandeid, mille täitmise iseloomu kasumid kogemusi, raha ja trofeed. Tunnuseks on mäng, iga quest on unikaalne, ja ainult sinu isiklik valik otsus sõltub tasu. Stsenaariumi quest kirjutatud mitu erinevat lõpud, nagu ka üldine krunt mäng, mis on mittelineaarne ja sõltub täielikult mängijate tegevust.

Et liituda klanniga, mängida Wrath of the Gods on lõbusam. Arena saab osaleda lahingus klannid ja nende võit ja tõsta reiting klanni. Lisaks klanni kokku läheb jahtima eriline koletised, et tuua kallis trofeed.

Otsustavad mängida Wrath of the Gods, siis aega veeta lõbus värvikas ja ainulaadne maailmas.

Online mäng Gnev Bogov huvitav ja kättesaadav kõigile!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more