Järjehoidjad

Galaxy Online 2

Alternatiivsed nimed: Galaxy Online 2

Galaxy Online - põnev lugu tulevikus nii globaalse ruumi sõda puhkes galaktikad. Kas teil on suurepärane võimalus hakata mängima Galaxy Online ΙΙ ja sellele kaasa aidata kosmose lugu. Hakka tegelane grand lahingud strateegia ja täiustatud klient Õnnista seda vägev valitseja. Vali 5000 liiki sõidukite ja korralda oma twist planeedil. Empire loodud te saaksite tegeleda võitleb ja võida lahe uus ruum.

Nii, et saate mängida Galaxy Online ΙΙ, arvuti peab vastama teatud parameetreid:

• Operatsioonisüsteem Windows 98SE, ME, 2000, XP

• Protsessor Pentium 3 800Mhz

• Video GeForce 32mb

• Video RAM GeForce 32MB kõvaketta ja 1GB

• Internet DSL / Cable

Tuleb tagada, et kõik on korras, võid Julgeb seiklus. See aitab muuta registreerimine mängus Galaxy Online ΙΙ. Laadida mängu, täitke järgmised väljad registreerimise vorm:

1. kasutajanimi

2. UUS

3. e-posti aadress

4. Buzz Code

Siis klõpsa «Next», muidugi, kui te olete üle 13-aastane. Galaxy Online ΙΙ registreerimine annab õiguse siseneda mängu igal hetkel. Sa suudad seda teha, ja läbi Facebook, Google või E-mail.

Saades täieõiguslik kapten planeedi, võtke nõutud $ 50 pakutakse Galaxy Online 2 algajad ja tegeleda eelkõige ehituses. Ehitatakse kõik vajalikud hooned end siin nagu kodus. Arendada nende osaluste ajas siis olla kindel, et annan väärikas vastulöök peanahale vastased. Olge valvel, kosmilise avarusi sõidavad piraat laevad, mis on alati valmis leidma haavatav koht. Ärge unustage vaadata läbi aruanded lahinguid. Karistada neid, kes püüdsid haiget teha. Korralda vasturünnakuga. Kui sulle ei meeldi väljavaade täielik hävitamine, teha kõik võimalik, et vältida probleeme. Ainult ise sõltub õitseda oma impeeriumi või saada triivib Stardust.

Võimatu Galaxy Online ΙΙ mängida ilma ressursside tarbimist. Uurige, kuidas kasutada endale oma helde planeet. Regulaarselt vabastab ruumi ladudes (täidetakse automaatselt), mistõttu nad ei ole ülerahvastatud. Ära ole laisk, et kontrollida kohapeal oma sõpradele, sest seal saab valida kuni palju väärtuslikku. Te peate rohkem kulda, mille saad maksustades selle kodanikele. Lase oma iga päev täiendada rahavaru.

Ei ole ühinenud tema sõbrad. Pea meeles, et seal on kriitilistel hetkedel abita kood lihtsalt ei saa seda teha. Nii ei ole laisk, et oma mehe väike teenuseid, näiteks abi remont kosmosejaama või osalemine nende ehitus.

Mingit kahtlust, et sisuliselt on mäng sõjategevusest. Kuid mäng Galaxy Online ΙΙ valmis teile erinevaid ameteid. Palju töökohti on erinevate nimede all oodata

• Need for Speed ​​

• Space saagi

• Ära kliki nokk

• abikäsi

• Storage

• Mõnus maksekviitung

• Annetused

Kui teil on kommenteeritud mängija, kes külastab teda iga päev planeet, saate kogemusi võimalus pöörduda Õnneratta. Seda saab teha iga päev pärast 01:00.

Galaxy 2 mängu boasts suur hulk registreeritud kasutajad. Mäng on umbes 7 miljonit mängijat, neist leiad ustav kaaslased ja väärt vastased. Liitu kogukond kohe, võta oma õiguspärasele kohale ridades ruumi sõdalased. Uskuge, et te ei pea pettuma! Ilusat reisi!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more