Järjehoidjad

Goalunited

Alternatiivsed nimed: Goalunited

G oalunited Online - rahvusvaheline multiplayer mäng žanr jalgpalli simulaator.

Online mäng goalunited brauser, mis on mängida see, et sa ei pea installima täiendavat tarkvara arvutis. Ta ei esita komplekt mängija arvuti erinõuded, siis peab olema:

· Iga veebilehitseja viimase muutmise

· Flash Player 10

Osale mängus goalunited kiire ja koosneb mitmest etapist. Kõigepealt pead täitma lihtsa vormi:

· Lead kasutajanimi - selle nime all on tuntud mängu, sest mäng on rahvusvaheline, see on parim, et tulla nime inglise keeles, kirillitsa, sa isegi ei saa sisestada

· Vali parool

· E-posti aadress,

· Aktsepteerimiseks kasutaja kokkuleppel.

Teine samm - see on kirjas, et sa saad oma registreeritud e-posti konto on kirjas teile täiendavaid juhiseid ja link mängu. Registreeri goalunited lõpetatud ja võib alustada treenime meeskond.

Goalunited populaarne online mäng maailmas - see on olnud üle kahe miljoni inimese. Mäng on liidesed 15 keeles, nii et kui te otsustate mängida goalunited, siis on võimalus võidelda jalgpalliga juhtide paljudes riikides.

Selles mängus - jalgpalli manager, ja teie töö on viia oma meeskond tippu turniir line. Mäng on oma eriline mänguaega. Niisiis, reaalses elus toimub aastal ja mäng - neli vastavalt võõrustab nelja jalgpalli hooaeg ja teie mängijad vananevad ka neli aastat.

Kui hakkad mängima mängu goalunited online, siis antakse käsk. Iga football manager antakse spetsiaalne meeskond, nii et teie esialgne ülesanne on tunda tugevaid ja nõrku külgi oma meeskonda. Et seda teha, on koolitus, mille jooksul sa tunned kõiki nüansse mängu ja usinalt täita koolituse ülesanded, mida saab teenida auhindu. Hoolikalt lugeda seda teavet iga mängija, sest mõned neist on erilisi andeid, mis aitavad teil võita vastet!

Goalunited online mäng ei ole nagu tavaline jalgpall mäng, kus saab osta ainult mängijad ja vasteid mängida lõputult. Ei, see on mängu strateegia elemente. Te vajate:

· Korja oma mängijatele

· Aga ka värvata töötajaid, lugemine oma CV, [_3_ ]

· Et valida oma koolituse raviskeemi, sest mängijad on väsinud magada valdkonnas ja mitte koolitada mitte näidata kõik, mis suudab.

Ärge unustage, et luua mitut tüüpi paigutus mängijat valdkonnas - nagu standard, efektiivne kõikide vastastega ja individuaalne, arvestades omadusi ja võimeid iga mängija.

Ka siis, kui sa mängid goalunited, siis sa tahad otsida sponsoreid oma meeskond, allkirjastades lepingu nendega ja võitle konkurente mitte ainult valdkonna palli, kuid raha ja lugejat. Teil on vaja ka arendada oma staadioni, sest see, mida ta on, seda rohkem fännid saavad osaleda mängud. Ära unusta ka umbes parkimine!

Mängi mängu online goalunited te, mis koosneb ühes liigad. Kui sa jääd peal edetabel, järgmine hooaeg viib teid ühe taseme üles liigas, muidu - Väljasõit väiksem jaotus. Samuti on võimalus osaleda League Cup viik.

Mäng on kaks transpordiliikide mängida - tasuta ja lisatasu. Premium režiimis teil on palju rohkem paindlikkust arendada oma meeskond ja saad kõik statistika.

G oalunited online registreerimine annab teile ainulaadse võimaluse näidata maailmale oma võimeid football manager.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more