Järjehoidjad

Kitse simulaator 3

Alternatiivsed nimed:

Goat Simulator 3 on ühe lõbusama ja pöörasema mängu kolmas osa. Siin on mäng, mis simuleerib kitse elu. Selle osa graafikat on oluliselt täiustatud, ka heliga on hästi töödeldud.

Mängu eesmärk, nagu ka eelmistes osades, on tekitada kõikjal segadus, kus saab ronida, hüpata või hüpata. Seekord tuleb see veelgi suurem.

Pärast väikest treeningut lähete San Angora saarele ja hakkate täitma mänguülesandeid.

Kultusmängu kolmandal osal on palju pakkuda:

  • Mängumaailm on kasvanud 18 korda
  • Muudetud mänguga on kolm spetsiaalset ala
  • Nüüd on mängus süžee
  • Veel kostüüme ja aksessuaare

Nagu ilmselt juba aru saite, on muudatusi päris palju, kuigi muidu on sama mäng täis koomilisi olukordi.

Uuendused annavad mängule tähenduse ja paljud on seda oodanud. Loo kampaania muudab mängu sisukamaks, kuigi saate siiski lihtsalt katsetada, tehes kõige pöörasemaid asju ilma eesmärgita.

Lisage sorti ja kolm uut ala. Üks neist jäljendab täpselt Wolfensteini 3D-mängu, muutes toimuva esimese isiku tulistamismänguks.

On olemas ka koostöörežiim, korraga saab mängida kuni neli inimest. Koos sõpruskonnaga saate koos mängida ühte seitsmest minimängust.

Igal juhul ärge võtke siin toimuvat liiga tõsiselt, esiteks on mäng tujutõstmiseks nali. Isegi kui olete väga tõsine inimene, ei suuda te mängu täitvale melule vastu panna.

Juhtnupud ei ole varasematest osadest muutunud. Jookse, hüppa, hüppa, uju ja isegi lenda. Lõika kõik, mis sind ümbritseb. Kitsekeelega, nagu varemgi, saab klammerduda mis tahes pinnale.

Pikka aega saate lõbutseda, riietades looma kõige uskumatumatesse rõivastesse. Osa sellest arsenalist on mõeldud ainult saatjaskonnale, osa lisab uusi funktsioone. Näiteks raketipakiga saab kits lennata nagu superinimene.

Mängus pole piiranguid. Kõik, milleks teie kujutlusvõime on võimeline, on saadaval. Mäng on loodud selleks, et teha selles rumalusi ja lollitada, nagu sulle meeldib. Lisaks süžee läbimisele, ülejäänud peate lõbustama ennast ja siin selle täieliku tellimusega. Mängumaailm on tohutu, seal elab suur hulk inimesi, kes ilmselt tahavad, et fantastilises riietuses kits neid näksiks.

Playing Goat Simulator 3 meeldib eelkõige noortele ja täiskasvanutele, kes pole kaotanud võimalust lollitada ja aeg-ajalt lollusi teha.

Isegi kui tüdinete üksi mängimisest, saavad teid aidata kuni kolm sõpra.

Goat Simulator 3 tasuta allalaadimine arvutisse, kahjuks pole võimalust. Selle simulaatori saate osta ühest mänguportaalist või ametlikult veebisaidilt. Sageli osaleb mäng müügis ja mõnikord ka tasuta kingitustes. Naljakal mängul peaks olema naljakas hind!

Installige mäng kohe ja sukelduge lõbususe ja mõttetuse merre!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more