Järjehoidjad

Goblin Keeper

Alternatiivsed nimed: Goblin Keeper

Goblin Keeper online mäng - tasuta brauser multiplayer fantastilise mängu strateegia elemente. Sattudes maailmas elavad paljud kummalised olendid, kui ehitada oma impeeriumi ja saada valitseja kogu rühmad Goblins, orke, Ogres, nõiad. Kõik need olendid on omalaadne tuues terror ja parem käsi ja jõudsid haripunkti oma võimu ja muutub surmavad. Goblin Keeper mäng on ideaalne neile, kes on ambitsioonid üle ääre. Lõppude lõpuks, iga omanik soovib laiendada sünge koopasse teema territooriumid, lõpuks saada maailma ülemvõimu!

Play Game Goblin Keeper saab igaüks. Ja see ei pruugi olla arvuti järskude parameetrid. Pärast süsteemi nõuded mäng erineb tagasihoidlikkus. Kas teil on vaja Goblin Keeper registreerimise, mis avab ukse salapärane virtuaalmaailmas. Mõne minuti jooksul, siis täidate soovitud kuju, kirjutades näiteks e-posti aadress ja parool, seejärel kinnitage oma nõusolekut käsitlevate eeskirjade projekt - see oled sina ja kogu see profiil mängu Goblin Keeper.

Nüüd, kui sa said täis kasutaja on käised üles käärida ja hakata oma unistusi teoks teha. Kohtuasjades sul pole lõppu! Esiteks, teil on vaja ehitada vangla õpetada seda kõike, mida vaja hoolitseda kaitset ettearvamatu külastused. Näiteks paigutada varjatud lõksudes, mis rahuldada kriitikutele, kes julgesid jääda teie käsutuses. Kõik, mis on sees koopasse, loote enda kätte. Isegi suurus ja paigutus ruumides võib valida sõltumatult. Ja selleks, et esitada mööbel ja mugavat majutust kasutada spetsiaalset töökoda. Saa oma alluvate tööd teile hea, ei pööra tähelepanu oma nördimust. Lisaks, siis tagada, et keegi messed ringi nagu isand südames mägi, on õigus kehtestada makse elanikkonnast. Las nad elu ei tundu kallis! Ole range kapten, kuid samal ajal õiglane. Mitte läbi tema kõikvõimsus, mitte provotseerida tarbetuid probleeme. Usun, et teemad on tõhusam, kui saab teenida nende suhtes.

Väärib märkimist, et kõige tähtsam on protsess, loodusvarade kaevandamise. Ilma nendeta, see on lihtsalt võimatu mängida Goblin Keeper. Tänu ressursside olemasolu, saab toota kõike, mida vaja. Ja kui sa leiad, et midagi on üle, et minna mustale turule ja teenida raha. Väärib märkimist, et kaevandada võib teha mitte ainult elanikud oma impeeriumi, kuid isegi sõbrad, kes Kummalisel kuid on lubatud lüüa ja kasutada rabsily. Kuid mõnikord on parem moodustada liit ja koondama oma naabritega, mitte pigistada kõik mahl välja ja proovi saada vägivaldsete vahenditega.

Seoses sõjategevuse Goblin Keeper online, võite põhjustada lahing teiste mängijatega rünnata välisosalusega rüüstata ja hävitada maja päkapikud. Aga ei kuulu rahuloluks. Lõppude lõpuks, sa oled kellegi eesmärk. Asjakohaselt hallata tõrjuma rünnaku korral vaenlase rünnak. Et olla kindel, peate vorm ja rongi armee. Ja mida planeerimine üldse juhul parem teha esialgne uurimine. Töötada taktika - üks kõige olulisemaid aspekte mängu. Kujutage ette, kui tore on võita ja otsustab saatus nõlvadel vastase pea teie ees! Main kõrvaldada need olendid, kes võitlevad küljel vastane ja siis, nagu öeldakse, on müts!

Kui sulle meeldib, et saada kõige paremat ja on valmis minema pärast surnukeha, sa armastad mängida Goblin Keeper. Siin saab häbitult poliitikat vallutus, ilma kohustuseta keegi jagab nippe! Las muuta kõik oma keerulisi plaanid!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more