Järjehoidjad

GoD Factory: Wingmen

Alternatiivsed nimed: GoD Factory: Wingmen

Game GoD Factory: Wingmen - klassikaline simulaator multiplayer ruumi teemade strateegilise eelarvamusi, mis rakendab MOBA žanr. See põnevusmäng kasutajate julgustatakse ühineda põnevaid lahinguid 4x4. Sulle antakse täielik vabadus luues kosmoselaev. Selle tulemusena on võimalik juhtida hoone oma unistusi! Ja see pole veel kõik rõõmu, et on võimalik anda see meeskond röövel. GoD Factory mäng on korralik piisavalt graafika. Ja kui sa ikka ära 3D-prillid Oculus, et sa ja kõik saab tunduda, et kõik, mis juhtub - see on reaalne! Sinu ülesanne - hävitada vaenlase laeva enne, kui ta teeb seda sinu. Paremus tähendab antud juhul võitu. Leia turvaaukude vastane on lihtsam, kui te jääte tegutseda harmooniliselt koos meeskonnaga. Vali endale sobiv roll, luua laeva, mis vastaks - ja rohkem!

Et oleks võimalik nautida gameplay, peate GoD Factory : Wingmen download. Süsteemi nõuded on nii andestav, et seda saab teha peaaegu igaüks. Peaasi - Internet ja üks selliseid platvorme nagu PC, Mac, Linux. Paigaldamine mäng võtab väga vähe aega ja varsti sa sukelduda fantastiline atmosfäär kihisevat üritusi.

Nii ootate võitleb ja peadpööritava võidu. Aga ikkagi pean alustama angaari. Sest siin teil luua ja parandada oma laeva. Mängimise ajal pead alati siia tagasi tulla, et hoida laeva vastav riik. Valida ja kabiini ja kere ja kilp generaatorid ja tiivad ja eriseadmetega võimeid ja relvi ja power juhtmed ja mootorid ja palju muud. Laevad paraneb tänu teenitud. Ja punktid osalemise eest lahinguid. Kõik, mida sa näed on omavahel seotud. Rohkem mänguga - siis suurem oma võimalusi.

Üks mängu kulub keskmiselt 12-16 minutit. Selle aja jooksul selgub tulemus lahing, ja kui sa oled õnnelik, siis on võimalik, et tähistada koos meeskonnaga võidu. Hoolimatult rünnata vaenlase laevu, ärge unustage, et ka nemad ei istu käed rüpes. Sa peaksid hoolitsema umbes kaitsta oma laeva. Pärast kõik vaenlased ainult ootavad, et oma libisemine. Võtke palju laskemoona, vali teguviis - ning igal juhul ei lase sa lihtsalt võita vaenlasi!

GoD Factory : Wingmen demo versioon võimaldab kasutada erinevaid elemente, mis kuuluvad iga oma kategooriatesse (nt perforatsioon, deformatsioone, süüde, ülekoormus, lõhkamist). Siin on mõned võimalikud parameetrid: kuule, vangistuse, raskusastet, wormholes, deformatsioon, kõrge vererõhk, elekter, elektrooniliste vastumeetmete, kilbid, laserid, lahingumoona, rakette. Lisaks mängu rakendab majandussüsteemi ja progresseerumise süsteem. Ja elanikud erakordne sarnasus universumis ei erine. Need, kes mängivad GoD Factory : Wingmen vastama erinevaid elusolendeid. Guantris, Ar õied, inimesed Chorions - see ei ole täielik nimekiri klassid. Selline mitmekesisus muudab mängu väga huvitav. Sa sõna otseses mõttes sõltuvust gameplay, ja siis tagasi ja jälle, et alustada.

Kõik need eelised ja paljud teised mängud lõbu chips - on tulemus jõupingutusi kaastundlik arendajad, kes hoolivad muutes oma vaba aega ei olnud igav. Liitu nüüd läbida palju põnevaid seiklusi ja unustame probleemi kutsevalikus oma vabast ajast. Saame vaid loota, et kõik oma lootused teoks!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more