Järjehoidjad

Jumal Axion

Alternatiivsed nimed: Jumal Axion

Jumal Axion mäng on tasuta MMO brauser strateegia. Jumal Axion mäng - mäng, mis peegeldab nõudluse hardcore mängijatele PVP. Te alustate oma seiklus saarel taevas, ja teie ülesanne on selle pikendamist. Kõik mängijad on julgustada sõda ja teha liidud.

Enne mängima Jumal Axion, veenduge, et teie arvuti vastab nõuetele sellele: sagedus protsessor - 2 GHz, 1 GB RAM, videokaart - 128MB.

Jumal Axion registreerimine ei võta palju aega ja lihtne:

1. Welcome lehel, valige kirje «Registreeri»

2. Anna oma tegelasele nimi

3. Sisestage kehtiv e-posti teel;

4. Sisesta turvalist parooli ja seda korrata

5. Valige objekt «Esitada».

In God of Axion Online mängijad on võimalus liituda üks 3 elementide (vesi, tuli ja maa). Sul mängides Jumal Axion ja saada erinevate boonuste valitud elemendi, sealhulgas võimalus luua regulaarne väed, mis on unikaalne iga element. Lisaks kõige julge mängijad Jumal Axion Internetis on vaja leida viis, kuidas kutsuda salapärane inimesed, kes olid juba ammu kaotanud, et aidata neil lahingutes kohal. In God of Axion line rõhk koostööl: mängijad, luues tugevaid liite et võidelda taevas koos. Ja seal on piisavalt võimalusi seda teha Jumala Axion Online: vaprad sõdalased vallutavad peab ralli väed ja nendega minema sõtta, tsiviilisikute annab õnnistuse, et aidata oma sõpru või nende surelik vaenlased tabanud needused, salakaval mängijad eelistavad otpravlyatna spioonid ja luure saboteerida. Development Team Jumal Axion Online andis palju aega ja vaeva, et suhelda osalejate ja nende probleemid kohe ja veenduge, et ideid on integreeritud mängijate mängu. Liitu sõbralik kogukond Jumal Axion Online foorum. Täiesti uus maailm Jumala Axion Online, ainulaadne väed, tugev õnnistusi tappev needus juhuslik tormid muutuvas taevas, suurepärased hooned, kauplemissüsteemi Jumal Axion online, salakaval luurad vaenlast kolonisatsioon saared, suured preemiad ja liidud, võimas kada legendaarne griffins lohe ... See on Jumala Axion mäng! Muidugi, osa nalja strateegia mängud Jumal Axion Internetis on figuring mis taktika te kasutate, ja mida on hõlbus leida võidu. Kuid mängijad, kes on uus see žanr, siin on mõned nõuanded, et muuta see lihtsamaks, et alustada: 1. Ehitada templi Jumal Axion võrgus. See võimaldab teil luua rohkem ressursse. 2. Ehitage Tree of Knowledge God of Axion võrgus. Uus väed, õnnistused ja ehitised - kõik lukustamata, teades, et see on oluline, et alustada võimalikult kiiresti. Mida rohkem te uuenda oma puu, seda rohkem tarkust sa teenid. 3. Uuenda Game Kombainid Jumal Axion. Sul on alati kulutada vahendeid, et ehitada oma impeeriumi, ja need vahendid tulevad kombainid. Parem sa uuendada töötlejad, rohkem vahendeid te teenite. Jumal Axion mäng aitab uuendada kõiki ühendab kuni level 5, enne kui pea muretsema palju muud (pärast luua templi ja kurja tundmise puu, muidugi). 4. Laiendada ja parandada saare Jumal Axion mäng. Kui teil on kaks saart, siis on kaks korda nii palju ressursse, ja kaks korda rohkem võimalusi. See nõuab teil värskendada Tree of Life 5. tase Jumal Axion võrgus. Hea mängija peaks suutma seda teha 3-4 nädalat. 5. Suhtle teiste mängijatega Jumal Axion mäng! Seal on sadu mängijaid siin ja võida üksi on raske. Järgige neid samme, ja siis tuleb õnnelik uue taeva Jumal Axion mäng!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more