Järjehoidjad

Kuldsed aakrid

Alternatiivsed nimed: Kuldne aakrit, kuldne aakrit

kuldsete aakrite mäng teile ja sõpradele

Virtuaalsed talud võitsid kõigis võimalikes ilmingutes mängijate südame pikka aega ja pikka aega ning seetõttu jõudis mängu Golden Acres mänguväljak. Seal on kõik, mis teie ettevõtte arendamiseks vajalik, kuid mis kõige tähtsam, saate selle põneva tööga koos oma sõpradega hakkama saada.

Ainus asi, mis jääb Golden Acres unistuse ja tegelikkuse vahele, on registreerimine. Protseduur on lihtne ja ei võta palju aega, kuid te ei pea midagi alla laadima, kuna saate veebis mängida brauseripõhises mänguasjas. Sissepääsu saab aga veelgi lihtsustada, kui teil on Facebooki konto, klõpsake lihtsalt nuppu Logi sisse Facebooki kaudu ja te saate ühe klõpsuga talupidajaks.

Kui jagate sündmust oma sõpradega, jagavad nad teie meelelahutust uuel saidil ning õnnestumistest saab rääkida isiklikus kirjavahetuses. Mängul on ka oma sotsiaalne leht, kus regulaarselt teatatakse plaanidest, uuendustest ja mänguhetkedest. Kui teil on ootamatult mängus küsimusi või raskusi, võite seal abi küsida.

Pange panama müts selga, läheme põllule

On aeg hakata mängima Golden Acresit. Isegi kui väljas on lumetorm või sügisvihm, on Golden Acres alati kevad-suviste tööde keskel.

Kõik algab sellest, et jõuate külla rongiga. Peatusest kulgev tee viib otse teie majja, nii et ärge eksige. Kuid mida lähemal on pärandvara, seda selgem on, et töö läheb üle jõu. Enne kui maad harima hakkate, peate parandama need vähesed ehitised, mis siin asuvad.

Esimene, kes kohtub teiega ja on väga rõõmus Freddy kitsega kohtumise üle. Ta teab kõike ja on valmis aitama kõigis ettevõtmistes. Esimene samm on maja ja aida kinnitamine, nagu Freddy teatab. Kuid ärge muretsege, missioon ei tundu tüütu, sest kõik, mida peate tegema, klõpsake iga hoone katuse kohal asuvas pilves haamerit. Hoonete taas uueks saamiseks kulub vaid mõni sekund.

Selliseid piltide ikoone sisaldavaid pilvi ilmub iga maatüki, hoonete ja varustuse kohale. Need näitavad, mida peate tegema: parandama, ehitama või parandama, külvama, jootma, koristama jne. d.

Farmis on alati palju tööd ja te ei tohiks neist ühtegi maha lükata:

  • Ehitage uusi hooneid
  • Parandage neid aja jooksul
  • Maa harimine
  • Istutage mitmekesisemaid taimi
  • koguge rikkalikku saaki
  • Istutage kõik elusolendid
  • Müüge ja ostke turul
  • Muutke väike talu suureks ja kasumlikuks taluks
  • Vestelge sõpradega

Alguses soovitab Freddie kõiki toiminguid teha, siis vaatab ta läbi kõik tahvli ülesanded, mis seisid siin isegi enne teie ilmumist. See kuvab uued tellimused ja tähistab täidetud üksusi. Niipea kui kõik loendist on valmis, kaob see, andes teed uuele, et saaksite lõputult mängida mängu Golden Acres.

Täiuslikkus

pole piiratud

Põllumajanduse simulaatoris köidab teid võimalus maad lõputult arendada, avades juurdepääsu uutele tööriistadele. Ehitades veskid, pagariärid, tehased ja tehased toodete tootmiseks teie enda kasvanud toorainest, hakkate tootma kaupu.

Golden Acres iPlayeris püüab iga osaleja ületada ülejäänud, pakkudes turul oma töö tulemusi. Vaadake basaari sagedamini, sest mõnikord kuvatakse siin kasulikke ja isegi väärtuslikke esemeid. See kehtib seemnete, loomade, masinate, tööriistade kohta. Mõned neist on kallid, nii et proovige teenida piisavalt kapitali, nii et sellest piisaks arenguks, mis kunagi ei peatu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more