Järjehoidjad

Goodgame Galaxy

Alternatiivsed nimed: Galaktika

Game Goodgame Galaxy - tasuta veebipõhine multiplayer strateegia. See on ruum, simulatsioon, mille kaudu saavad ülem uus virtuaalne kosmosejaama. Goodgame Galaxy registreerimine viib teid kaugele kosmosesse, kus saab end kehastus oma lapsepõlve unistused, sest nüüd oled tõeline astronaut! Aga juhtimisel oma jaam - see pole veel kõik, et põnev pakub suurepärast mängu Galaxy. Kui teil õnnestub luua tugeva vundamendi, mille aeg on sul võimalik vallutada galaktika ja tunnen siin täielik master!

Et oleks võimalik mängida Galaxy, pead ainult arvuti laiendamine keskmine konfiguratsioon Display 800 x 600 pikslit, Internet ja kaasaegne brauser. Osale mängus Galaxy võtab väga vähe aega. Peate sisestama e-posti aadressi, parooli luua ja vajuta "Mängi tasuta". Luues konto, siis tunnistatakse nõustute tingimustega lepingu. Galaxy mäng on nüüd saadaval teile!

Alguses sa kohtub isiklik assistent, kes ütleb, kust alustada. Esmakordselt oma baasi ta on määratud, siis võib rahulikult kasvada kartmata rünnata. Oled antud teatud aeg ehitada elamu üksus, ja kus saab koha elanikkonnast. Ava "Ehitus" Võid kergesti panna elamisüksus õiges kohas. Nüüd mine Missy, on koguda inimesi. Lõppude lõpuks, sa ise ei suuda täita erinevaid operatsioone, ja olla edukas tulemas vallutus. Siis ehitada tuumareaktor. Tema energia on vaja käivitada oluline elu-tugifunktsioonide kogu oma vara. Nüüd, kui olete loonud aluse kosmosejaama, aeg saada ehitada uurimiskeskus. Sest see, kuidas sa avada uusi saavutusi teaduse ja tehnoloogia. Ja nüüd on aeg uurida futuristliku tehnoloogiaid. Miks mitte alustada näiteks koos laser gun esimesel tasandil? Siis mine ja plasma gun, ja EMP emitter ja railgun relva ja ioon Beameri. Kõik see suurendab haavatavust oma andmebaasi ja te tunnete veel kindel.

Kuna Goodgame Galaxy mängida läbi tasemete te mõne aja võimalusi on laiem kui esialgu. Jõudes kolmas tase, võite juba ehitada tehase tootmise laevad, mis seejärel kasutatakse rünnakuid. Töötlev laevade olla ise. Ja parem olema hoolas - see sõltub nii palju! Kui laevad on valmis, siis on juht oma laevastik ründab. See on koht, kus lõbu algab! Avage sektori kaart ja rünnata vaenlase baasi esimene. Võetakse vähemalt Goroksov. Miks mitte viia need hulgas chickie?

Väärib märkimist, et täitmise ajal iga missiooni tugineb teatud tasu. Doing üks töö, siis võtab seisukoha ja uuesti alustada uue töökoha. Luues oma baasi ja selle laiendamist vahenditest galaktika, võite mõelda, et omandada hea seltsimehed. Tarneaeg liitlased oluliselt tugevdada oma positsiooni maailmas Goodgame Galaxy võrgus. Koos siis kindlasti oleks võimalik rakendada oma plaanid ja otsustada galaktika!

Kui sa mängid mängu Galaxy, osaledes lahing, siis on suurepärane võimalus näidata oma taktikat. Mis hoolikalt planeerida oma käigud, rohkem mõjutatavad tulemusena. Tehke seda! Kõik on sinu kätes!

Kallis seikluslik, värvikas, rikas, dünaamiline projekt Goodgame Galaxy kaua meeldiv kogemus! Proovige oma kogemusi! Las edu saadab kõik oma ettevõtete! Nautige! Nautige!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more