Järjehoidjad

Gord

Alternatiivsed nimed:

Gord on mäng, mis ühendab RPG ja linnaehitussimulaatori žanrid. Mängu graafika on hea, tegelased on suurepärase häälega ja muusika on valitud maitse järgi.

Mängus pead saama Koiduhõimu juhiks ja aitama neil ellu jääda sünges maailmas, mis on täis müstilisi koletisi.

Enne Gord mängimist kohandage eelseisvat mängu oma maitse järgi. Valige stsenaarium, raskusaste, algressursside hulk, haarangute sagedus ja isegi see, kui ohtlik halb ilm võib olla. Pidage meeles, et kergemad seaded ei muuda mängu alati huvitavamaks. Sageli pakub suurimat naudingut kõrge raskusastmega mängimine.

  • Laiendage ja täiustage oma arveldust
  • Läbi ülesanded
  • Avastage ümbritsevat vaenulikku maailma
  • Hankige ressursse ja väärtuslikke esemeid

Kõik see ja palju muud ootab teid selles mängus.

Arendajad said inspiratsiooni slaavi mütoloogiast, nad said väga huvitava, veidi hirmutava sünge maailma.

Pärast väikese ja mittepealetükkiva õpetuse läbimist saate kokku panna sõdalaste meeskonna ja asuda ülesandeid täitma.

Mängu süžee on üsna huvitav ja mõnikord üllatab. Enne järgmise ülesande täitmist otsustage, keda edu saavutamiseks oma meeskonda värvata.

Tugevdage, laiendage ja uuendage oma asulat reiside vahel. Ehitage kaitseehitisi, ilma selleta ei suuda teie väikelinn vaenlase hõimudele vastu seista.

Kõigil teie meeskonna võitlejatel on iseloom ja unikaalsete omaduste komplekt. Kõik mõjutab nende võitlusvõimet. Kodused mured, sugulaste haigus või surm võivad moraali õõnestada. Veenduge, et kõik võitlejad oleksid jõudu täis. Sellest võib sõltuda lahingu tulemus.

Ülesanded on erinevad. Teilt võidakse nõuda legendaarse olendi jahtimist, vaenlaste alistamist teatud piirkonnas või esivanemate saladuste paljastamist.

Kogemuste omandamisel muutuvad teie sõdalased tugevamaks. Taseme tõstmine avab uued võimed ja oskused.

Ehitage jumalatele altar ja palvetage. Tänutundes avavad jumalad teile uut tüüpi maagiat.

Mängus toimuvad lahingud käigupõhises režiimis. Pärast vaenlasega kohtumist ja lahinguga liitumist otsustate, milline meeskond millisel viisil vaenlast ründab või, vastupidi, kaitseb ja võib-olla tugevdab liitlasi. Pärast käskude andmist algab lahing, mille käigus sinu käigud vahelduvad vaenlase liigutustega.

Lisaks lahingu ajal ilmselgetele tehnikatele saate kasutada ümbritsevat loodust vaenlase eest takistuste varjamiseks või metsaliste üle mõistuse kontrolli saavutamiseks ja panna nad enda eest võitlema.

Nad ei unusta mängu aeg-ajalt värskendada, lisades uusi ülesandeid, relvi, soomust ja laiendades kaarti.

Gordi tasuta allalaadimine arvutis kahjuks ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist või arendajate ametlikult veebisaidilt.

Hakake mängima kohe, ilma teie abita hukkub Koidu hõim metsikute hõimude ja müstiliste koletiste poolt ära söödetuna!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more