Järjehoidjad

Gothic 2

Alternatiivsed nimed: Gothic 2

Mäng Gothic 2 on kolmemõõtmeline arvutimäng, kus tegevus toimub kolmas isik. See mäng on jätkuks esimese osa gooti.

Download Gothic 2 ametlikul kodulehel mängu või müüki mängu ketas. Ka laadida mängu Gothic 2 võib mis tahes muu ala, mis annab käesoleva juurdepääs.

Sündmused mängu Gothic 2 töötada mitu nädalat pärast hagi toimus esimene osa gooti.

In arvutimäng Gothic 2 oma iseloomu saab valida ühe suuna

1) Paladins - on lähivõitlus relvad ja runes (lammutamiseks või taastamiseks). Korraldus on peamiselt Palladino Lord Hagen. Paladins asuvad Horinise.

2) Fire Mages - residendid kloostri süütu. Archmage on Pirokar ringi tulekahju.

3) Mercenaries - saab kasutada Nujakka relva ja kaugelt. Sest neil õppida magic on väärt palju rohkem kui paladins või mages. Nad asuvad talu Onar. Lee - see palgasõdurite kapteniga. Siis ta muutub jahimees draakonid.

Kõik need tunnid kogu mängu jagatakse alamklassid. Division tulevad arengu oskusi ja võimeid, iseloomu.

Põnev mäng Gothic 2 relva jagunevad:

1) Melee Weapon - kahe käega ja ühe käega see (noad, mõõgad, kirved).

2) jäi relv - on vibu, amb.

Gothic 2 mäng, mis on jagatud peatükkideks. Mäng on ainult kuus peatükki, millest igaüks esineda nende tegevuste ja uute kangelased

1. Oht - see on esimene peatükk, mis leiab oma esimest missiooni. Sellesse gruppi ei esine tõsiseid sündmusi. Peatükk koosneb teadus, kohtumised sõpradega, parandada oskusi ja arendamise kogemus. Peamine eesmärk on see peatükk on mitte kaotada kõik oma oskused.

2. Tagasi koloonia - teine ​​peatükk, mis teil on vaja hea ettevalmistus ja palju kannatlikkust. Selles peatükis, siis tegelikult ei vasta sõbralik tähemärki ennekõike selles, kuidas sa satuvad vaenlased, keda sa pead põgenema või kaitsta.

3. Innocent Eyes - see on kolmas peatükk, milles on suur hulk keerulisi külalistele. Lahingud selle grupi tegelikult ei juhtu.

4. Jahindus Dragons - see on neljas peatükk, mis on täis lahinguid. Sellesse peatükki, siis on vaja pidevalt tegeleda lahing vaenlased, draakonid.

5. Väljumine - viies peatükk, mis palju aega pead kulutama uurimise vestlused ja hargnemist intriig.

6. Halls Irdorata - see on viimane, kuues peatükk, kus sa pead silmitsi võimsamaid vaenlasi, kuid kuna nende kogemused ja oskused, mida nendega hakkama.

Ja nii, kui olete mõelnud kirjeldus, lae mäng Gothics 2 saate iga saidi, see juurdepääs.

Oskuste arendamiseks oma iseloomu, kogemuste ja võita vaenlasi. Tõesta kõigile, et teil on võimalik võita kõik lurjused ja eesmärkide saavutamisele.

Mäng Gothic 2 Night of Raven ei jäta ükskõikseks ühtegi mängija!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more