Järjehoidjad

Gothic 3

Alternatiivsed nimed: Gothic 3

Mäng Gothic 3 on arvutimäng, kus tegevus areneb pärast sündmuste teine ​​osa gooti. Meetmed mängu arendatud mandril Midland. Siin sa pead valima poole, kellele sa mängid, sinu valik sõltub tulemusest sündmusi.

Download Gothic 3 suudad mängu ametlikul kodulehel või mõne muu saidiga, mis annab selle juurdepääsu. Ka arvutimäng Gothic 3 võite selle alla laadida kaudu torrent, populaarsed downloader.

Gothic 3 mäng pakub kolm võimalust möödaminnes mäng:

1) Innocent - sellisel juhul võtate pool mässajad. Nende laagrite asuvad üle kogu mandri, ja nad on sõjas orke. Nad võtsid oma maa ja eesmärgi neid tagasi.

2) Beliara - sel juhul te võtate pool Assassins. See on väga rikkad inimesed. Neid peetakse väga head sõdalased omama erinevaid relvi nende territooriumil on parim areenil võitlema.

3) Adanosa - valides Adonasa, siis võta pool orke. Mängus Gothic 3 Orkid on sõjakas rahvas, kes tahab haarata kogu maa. Nad püüavad jäädvustada linna pärast linna.

Ka mängu Gothic 3: Hyljätyt Gods on teised fraktsioonid (minor):

1) Nordmartsy - on elanikud maa Nordmar. Neid peetakse suurepärane sõdalasi ja sepad. Nende maagiline minu pildistatud orke ja nad teevad kõik võimaliku, et saada teda tagasi. Selle saidi oma iseloomu võib saada kasulikke teadmisi, näiteks kuidas sepistada relvi.

2) Wanderers - inimesed, kes elavad metsades Myrtana. Nad armastavad loodust ja vihkavad orke, kes teel kõik hävitatud. Nende juhid on druids kes ainult tean keele olemust. Ainult druids saab õpetada oma iseloomu magic.

3) Nomads - inimesed, kes elavad kõrbes. Nad ründavad haagissuvilad, miinid ja orjad on läinud mõrtsukad.

Enne mängu siis avada või sulgeda eri külalistele, ilmub häält lahendusi teatud meetmeid. Ja ka siis sõltub sellest, mida märgid, mida on sõbrad ja kes vaenlased.

-Mängu Gothic 3 valmistatud relva nordmartsy. Nad kas tegelane saab seda oskust õppida.

In arvutimäng Gothic 3: Forsaken Gods territoorium on jagatud kolmeks piirkonnaks:

1) Nordmar - see lumine piirkonna karmi kliimaga.

2) Varant - see on kuum regioon, tahke kõrbes.

3) Myrtana - see on kõige ilusam piirkond nestled lopsakas rohelus kõik, metsad. See on täis kauneid jugasid ja jõgesid.

Kolmandas osa mängust leiad gooti uus võidelda süsteemi. Kõik sündmused sõltub ainult sinust. Ka sa kohtub oma viis sada uued tegelased ja vaata, mida suur mäng maailmas.

Sa pead tegema väga palju keerulisi ja lihtne külalistele. Pange tähele, et sõltuvalt teie valik lõpeb.

Sukeldu uskumatu maailm Gothic 3, mis tutvustab teile uusi märke, loomade, koletised ja saata teile põnev teekond.

Avasta siin maailmas!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more