Järjehoidjad

Granado Espada: Call of Destiny

Alternatiivsed nimed: Granado Espada, pookoksad Saatuse

Täna siis retk maailma täis seiklusi ja muuga tegeleda, sest Granado Espada: Call of Destiny online mäng vaimus romantismi XVII sajandil. Põnev lahing see mäng omakorda verine teesklus. Oletame, et teil on kaitstud pealaest jalatallani koos metal armor, vaid ka moe need ajad sa ei ole kursis. Kaunistatud kangelased mäng täites lopsakas kostüümid need ajad kui Särk või suurepärane daam kleit. Loos mängija saadetakse uurima äsja avastatud kujuteldav mandril (tagaseljaotsus arvan, et see on New World). Koos pilkupüüdev graafika, teie kuulmist paitus klassikalise instrumentaalmuusika, mis ainult kaasa sukelduda maailma põnevaid seiklusi.

Mängust Granado Espada: Call of Destiny mäng klient vajab, mida saab alla laadida peamine kohas Granado Espada. Süsteemi nõuded mäng näeb välja selline:

Operatsioonisüsteem: Windows XP, Windows2000, Windows Vista

Miinimum: Pentium III 1 GHz, RAM 512MB, VGA GeForce2 MX400 64MB, DirectX 9. 0C

Optimal: Pentium 4 2 GHz, RAM 1 GB, VGA GeForce FX 4Ti / Radeon9000, DirectX 9. 0C.

Takistusteta süüvima maailma seiklus pead kõigepealt stabiilne internetiühendus, mõni mugav brauser ja vaadata mängu Granado Espada: Call of Destiny, mis ei ole raske läbida. Esiteks, "registreerimine" osas pead sisestama oma uue mängu info

1. kui te peate sisse - arvan soovitud nimi iseloomu, kellele sa mängid.

2. uus mäng parooliga.

Siis vajuta "Enter" ja saada sõnum edukas ühendus serveriga mängu.

Võib-olla oodata mõnda aega, kui server on ülekoormatud, sest maailm Granado Espada juba tuhandeid fänne. Nii mäng Granado Espada: Call of Destiny võrgus vajab aega laadida. Registreerimiseks Granado Espada: Call of Destiny ja kõik muu boot mängus olid kiiresti välja lülitada kõik programmid arvutisse, eriti Täiendava muid faile internetist (torrent kliendid ja allalaadimine). Samuti mängu server iganädalane profülaktika. Määrata selle tegevus võib olla indikaator staatuse server, mis on pealehel kohas - ülemises paremas nurgas.

Kui ühendus mängu server Granado Espada Internetis täidetud, siis tuleb sisestada selle nime oma virtuaalne pere. See nimi on aktiivsed kõik märgid, mis on asukoha kontol. Nime muutmine nõuab teil kustutada kõik vanad tegelased, nii et mõtle hoolikalt enne valida.

Kui registreerimine on lõppenud kui alustada seiklus, mis avab teile online mängu Granado Espada: Call of Destiny. Esimene mäng viib teid tagasi. Nad on aluseks oma märki. Sa arendada oma kangelased maailma Granado Espada ja moodustamise lahingugrupi kolm märki. Selleks, et luua uus märk mäng Granado Espada: Call of Destiny online-alati vajutada "Loo iseloomu."

Mängi mängu Granado Espada: Call of Destiny online ja ehitada oma partei, siis oleks välja märgiklassid nagu

1. Warrior: õnnistatud suurt füüsilist jõudu. Tugev Nujakka armor ja tänu mahub piisavalt kaua. Seetõttu on vajalik, et kasutada seda tasemega nähtud ülejäänud rühma, kes ründavad kaugus.

2. Musketeer: Tulirelvad on spetsialiseerunud pikaajaliste hävitamine, mida saab muuta.

3. Scout: lisateenused tööle suunatud ravi, tugevdada liitlased kasutavad Potions ja nõrgestades vaenlased mõrrad.

4. Mag: keskendunud kohaldamise suuri kahjustusi ilm eemalt varjus liitlased. Kas veeta õigekirja "levitation" ja muutunud haavamatu Nujakka.

5. Elementalist: mitmekülgne trikimees kes ajamid võivad lisanduda suuri kahjustusi, samuti indutseerib kaitsva ilm liitlaste väed. Puudus - väga nõrk kaitse.

Nagu näete, iga klass on oma eripärad, tugevusi ja nõrkusi. Online mäng Granado Espada ette valida nimi ja sugu iseloomu. Esimese saate luua ainult üks märk, kuid pärast läbimas mõned lihtsad koolituse missioone saate luua veel mõned. Mida kauem te mängida mängu online Granado Espada: Call of Destiny, seda rohkem uusi märke unikaalse võimeid, relvi ja algne välimus, saate luua oma kasarmutesse.

Kui olete loonud oma esimese märgi muuta see meeskonda. Nüüd mahub mängima Granado Espada: Call of Destiny. Et vaadata laskemoona oma iseloomu, vajuta "View seadmed." Iga klass mängus vaadata oma tegelikku laskemoona. Sest musketäri põhi tulirelv, sõdalane - mõõgad ja armor. Seadmed saavad võitleb koletistega raha eest ostetud.

Parim viis teha raha selles mängus pärast suurt lahingut kolmekordne müüa oma soovimatu esemeid turule. Nii et proovige kulutada hoolikalt pühkima aarded pärast võitlema ja vedada rohkem. Olgu enamik need esemed on tulevad mugav, kuid nad ei saa kasumlikult müüa.

Linnades leiad erinevad kaupmehed, kes on oma kitsas spetsialiseerumine

1. Merchant tulirelvad - on müügil püstolid, vintpüssid, täppe ja laskemoona musketäri.

2. Relvakaupmees - müüb relvi sõdurite mõõgad, armor, kiivrid, jne

3. Merchant maagiline vahendeid - on toodete mustkunstnikud ja elementaliste: magic wands, amuletid ja nii ulatus

4. Kaupmehe tööriistad - müüb Potions täiendama tervise ja mana. Samuti müüb kestad ja muud esemed, mida tegelased.

5. Sepikoda - relvad ja turvised ajal lahingud vananeb, mistõttu nad vajavad remonti.

In Granado Espada: Call of Destiny mängib lõbu ja mitte igav. Te osaleda põnevaid seiklusi, mida olete loonud osana pere - kolm meest meeskonda. Peamiseks väljakutseks luua perekond on tagada selle universaalsust. See tähendab, et iga liikme oma pere peaks täiendama tööle oma sugulasi. Manage selline irdumine on väga lihtne. Sa kontrolli ainult üks mängitav iseloomu ja on võimalus minna teise ja ülejäänud liikmed squad jälgida.

Adventures ja seiklus vaimus romantism, mis annab mäng Granado Espada: Call of Destiny, ootame teid.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more