Järjehoidjad

Suur sõda 2

Alternatiivsed nimed:

Grand War 2 on käigupõhine strateegia, mille sündmused võimaldavad mängijatel saada osaliseks kuulsates lahingutes Euroopa mandri territooriumil. Mäng on saadaval Androidi kasutavates mobiilseadmetes. Uue versiooni graafika on muutunud paremaks ja rohkemate efektidega. Nad tegid head tööd ka häälnäitlemisega.

Nagu nimigi ütleb, on see mängude seeria teine osa. Ärge muretsege, te ei pea esimest mängu üldse läbi tegema, võite alustada tutvumist teise mänguga, kuna neid ei ühenda süžee.

Seekord proovite saada Napoleoni sõdade ajal Euroopa üle kontrolli.

koolitusmissiooni vihjeid aitavad teil mõista juhtimissüsteemi ja liidest.

Mängu jooksul tuleb palju huvitavaid ülesandeid:

  • Hoolitsege ressurssidega varustamise eest
  • Võtke kontroll uute territooriumide ja linnade üle
  • Looge tugev armee ja suurendage selle arvu
  • Võitlus ja lüüa vaenlase üksused
  • Ehitage kindlustusi oma kaitse parandamiseks
  • Arendage oma kindralite oskusi vastavalt valitud strateegiale

Need on mõned asjad, mis ootavad mängijatelt läbivaatuse ajal tegemist.

Grand War 2-s on palju rohkem lookampaaniaid kui sarja eelmises mängus. Teil on võimalus veeta palju tunde, osaledes põnevates lahingutes paljude vaenlastega.

Igal kampaanial on kümneid missioone, mille täites jõuate edule lähemale. Nagu enamikus teistes mängudes, suureneb ülesannete raskusaste, kui jõuate lõpule. Õnneks muutuvad teie võimalused palju suuremaks. Igal vägede tüübil on oma ainulaadsed omadused, kui õpite neid lahingute ajal kasutama, pole vaenlaste alistamine keeruline. Lisaks mõjutavad armee tugevust kindralite anded. Juhatajaoskusi saab taseme tõustes parandada. Grand War 2 Androidis valige oskused, mis on teie mängustiili jaoks kõige kasulikumad.

Lahingute planeerimisel on vaja arvestada maastiku ja maastiku tüübiga, kus teie väed võitlevad.

Kõik sõjaliste strateegiate fännid naudivad Grand War 2 mängimist. Mäng sarnaneb paljuski lauastrateegiamängudega, kuid pakub rohkem võimalusi.

Igal mängus esindatud riigil on oma ainulaadsed funktsioonid ja lahinguüksused. Kokku on Grand War 2-s rohkem kui 10 riiki, kus saate mängida.

Mängusisest poodi külastades leiate palju huvitavaid partiisid, mille eest saate maksta pärisrahaga. Müük toimub pühade ajal. Nii on teil võimalus arendajaid nende töö eest rahaliselt tänada.

Enne mängimise alustamist peate alla laadima ja oma seadmesse installima mängu Grand War 2. Mängu ajal pole Interneti-ühendust vaja.

Grand War 2 saab Android-le tasuta alla laadida, kasutades sellel lehel olevat linki.

Hakkake mängima kohe, et vallutada Euroopa suurte komandöride ja tohutute armeede ajal!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more