Järjehoidjad

Suur sõda

Alternatiivsed nimed:

Suur sõda on käigupõhine strateegia, mis on pühendatud ühele mineviku suurimale impeeriumile. Mäng on saadaval Androidi kasutavates mobiilseadmetes. Graafika on hea ja mäng näeb atraktiivne välja. Häälnäitlemise tegid professionaalid, muusika on meeldiv.

Suures sõjas proovite allutada suurt Rooma impeeriumi ja saada selle valitsejaks.

Selle saavutamiseks peate proovima:

  • Kaevandage ehitusmaterjale ja muid ressursse hästi kaitstud laagri ehitamiseks
  • Looge tugev armee, mis koosneb erinevat tüüpi vägedest
  • Võida enda poole kuulsad kindralid, kes sel ajastul eksisteerisid
  • Täiendage oma võitlejate relvi ja soomust
  • Kasutage lahinguväljal erinevat tüüpi taktikaid ja valige nende hulgast kõige tõhusam
  • Arendage oma sõdalaste ja komandöride oskusi
  • Lüüa vaenlase armeed ja hõivata uusi territooriume

Te teete seda kõike Grand War Androidiga mängides.

Enne alustamist täitke õpetus, mille käigus saate näpunäidete abil teada kõike mänguliidese kohta.

Mitte igat tüüpi väed ja kindralid pole mängu esimestest minutitest saadaval. Mida kauem mängid, seda rohkem võimalusi sulle avaneb. Missioonide keerukus, mis tuleb täita, suureneb ka edenedes.

Proovige lahingute ajal komandöride eest hoolt kanda, sest need on ainulaadsed tegelased ja tasemele tõustes on teil võimalus nende andeid paljastada. Valite ise, millised oskused teil on.

Vaenlaste võitmiseks peate õppima missioonide planeerimisel kasutama maastiku tüüpi ja maastikku. Lisaks on oluline taktika, mis on iga inimese jaoks individuaalne ja oleneb sinu mängustiilist.

Samuti tuleb hoolitseda laagri ohutuse eest. Ehitage immutamatud seinad, mille taga on palju lihtsam kaitsta.

Saatke ekspeditsioone teid ümbritseva alaga tutvumiseks. Ära lase vaenlase üksustel märkamatult oma asulate juurde hiilida. Ehitage vaatetorne ja muid kindlustusi. Rohkemate võimaluste saamiseks arendage tehnoloogiaid.

Piiramismootorid võivad muuta vaenlase linnade ja kindluste hõivamise palju lihtsamaks, kuid nende transportimine võtab aega.

Laevad aitavad ületada veetakistusi ja suudavad vaenlast ootamatust suunast ootamatu löögiga uimastada.

Mängusisesest poest saate osta kõige arenenumaid kuldtaseme kindraleid. Ostude eest saate tasuda pärisrahaga, nii tänate arendajaid nende töö eest.

Grand War Androidi mängimine on huvitav, kuid projekt alles areneb, lisandub uusi tasemeid ja see muutub aja jooksul veelgi paremaks.

Mängimise alustamiseks peate alla laadima ja installima Grand War Androidi. Edasi läheb Internetti vaid uuenduste kontrollimiseks, mängu ajal pole andmesidevõrguga ühendust vaja.

Grand War Androidi saab Android-s tasuta alla laadida, järgides sellel lehel olevat linki.

Hakkake mängima kohe, et vallutada Rooma impeerium ja juhtida arvukaid sõdalaste leegione!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more