Järjehoidjad

Grand Fantasia

Alternatiivsed nimed: Grand Fantasia

Grand Fantasia online - tasuta multiplayer MMORPG mängu, et ühendada fantaasia ja anime stiili üheaegselt. Mängu arendajad - Aeria Games. Loojad ei rikkunud ühtegi isegi väiklane detail gameplay. Projekti tasakaalustada, täiesti projekteeritud, ere ja meeldejääv. Kõik, mida saab teha siin tuua kirjeldamatu rõõm! Mäng Grand Fantasia - see lahing üksteist ja massiline lahingutest ja kaubandus kasulik teemad ja tõsta lemmikloomad ja hävitamise kurja ülemused, ja ohtlikele reisidele Dungeons ja uuringu värvikas kohtades mängude ruumid. Isegi monument mängija ise võimalik tõsta üles, rääkimata sellise pisiasjad nagu paigaldamist lauad. Sinu võimalused on peaaegu lõputud! Alustades viis tavaline rookie, sa ei ole lihtsalt läbida rada, mida mööda järgnesid paljud teised enne sind, aga ka rulli arvesse tee oma saatuse. Pärast jõudmist teatud arengutaseme, saate isikupärastada oma iseloomu! Igaühel on õigus olla ainulaadne, eriline ja austama teiste kinnipeetavate?

Kuna online mäng Grand Fantasia on klient, siis tuleb paigaldada see oma arvutisse. Osale mängus Grand Fantasia võimaldab kliendil alustada allalaadimist. Luues konto, sisesta e-posti aadress, luua parool ja sisesta oma sünnikuupäev. Registreerudes näitab oma täielikku aktsepteerimist eeskirjade projekti. Vajutades seda nuppu, siis avab ukse avastada täiesti uue maailma hingemattev! Grand Fantasia vaadata - mingi elamise selles maailmas. Nüüd olete saanud residendiks vapustav maa seaduslikult! Kuid te ei tohiks unustada, et heas sõidukorras mäng vaja miinimum süsteeminõuded:

- Operatsioonisüsteem Windows ( R ) 98 / XP / 2000 / Vista

- 2 protsessor. 4 GHz Intel Pentium 4;

- Vaba ruum kõvakettal 2 GB

- Video nVidia GeForce FX 5200 või ATI Radeon 9600

- Heli ühildub DirectX 9. 0C

- RAM 512 MB

- Online 56 kbps modem või DSL / Cable.

Ainult siis, kui arvuti on vajalik konfiguratsioon, siis on võimalik nautida mängu seal ilma tõrkele.

Igaüks, kes on andnud fantaasia universumis mängivad Grand Fantasia Siwa Island lihtne algaja. Sellel saarel teil on mugav, samuti omandada vajalikke teadmisi. Ja nagu me edasi liikuda avate ennast võimaluse valida ühe liigi. Võite saada võitleja, ja on tuntud oma tugevuse, vaid julgust olla Huntsman, et tulla toime suure võidelda missioonide pikki vahemaid, valida tee Singeri ja suutma tegeleda tervendav vaja või saab võlur ja neil tugevam magic ilm. Iga klass on oma eriline oskus ja ettemääratud arengutee. Aga ta hargnenud piisavalt, nii et valik on alati sinu. Näiteks, 15 taset ratas on juba muutumas mustkunstnik ning jõuda tasemele 30, valida tee Master või Necromancer. Kui märgid jõuda tasemele 65, siis saab ainult kasvatada ja nende areng lähtub üksikisiku viis.

For erinevaid märke ja erinevaid relvi saadaval. Aga ikkagi surmav objektid on järgmised funktsionaalne otstarve: tulirelvad ja sõjariistad toetust ja tekitatakse kahju. Lisaks on ühe käega relva, ja dvoruchnoe paremalt või vasakult poolt. Hea varustus - edu lahing! Võtke aega, et hoolitseda oma!

Aga relvad ja turvised ei ole ainsad asjad, mis Grand Fantasia mängida. Seal on palju kasulikke punkte, et võite leida või osta. Need on vajalikud elemendid quest, üldine ja eriline objekte. Muide, ostud saab teha NPC, kes on omanikud kauplustes. Kaubandus mängus üldse hästi arenenud ja saate isegi teha tehinguid reaalse mängijad.

Tähelepanuväärne fakt Grand Fantasia online on lemmikloomad, et kaasas te igal ajal ja kõikjal. Ükskõik, kuidas te neid harida, et sõltub tootlus saab neid. Need loomad ei ole ainult kasutatud transpordi juhtimise, vaid ka abi, et koguda väärtuslikke ressursse. Pühendunud te Lisaks on võimalik arendada ja varem või hiljem jõuab line evolutsiooni. See on tore, et saate lõpuks saada mõne sprites ja teie elu palju lihtsamaks!

Mängi mängu Grand Fantasia online saab nii teile isiklikult meeldib! Lõppude lõpuks on külalistele ühe liigu, ülesandeid, mis nõuavad meeskonna jõupingutusi, samuti korraldusi, mis on hammastele ainult gilde. Hakka liikmeks gild - tähendab leida täiendavaid võimalusi. Nii saab osaleda grand mass lahingutest et üksildane koht ei saa olla. Otsusta ise!

Kiirusta liituda lõbus ühenduse ja nautida kõik plussid põnev projekt! Pettumus ei ohusta, saada valmis tahke meeldivaid üllatusi! Õnne! Olgu naeratus ei ole oma nägu!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more