Järjehoidjad

Grand Prix Racing

Alternatiivsed nimed: Grand Prix Racing

Kui sa tahad olla meeskonna boss F1 on online mängud, mis võimaldab teil näidata oma meeskond vormel 1, ja üks neist on Grand Prix Racing Online mäng või mäng GPRO. Seal on umbes 300,000 aktiivsemad Internetis võistlused, mis on sõltuvust tekitav ja aeganõudev. Aga kas mitte keelduda lõbus proovida hallata World Cup võitnud meeskond?

Enne mängima Grand Prix Racing Online, veenduge, et teie arvuti vastab nõuetele, näiteks: sagedus protsessor - 2 GHz, 1 GB RAM, videokaart - 128MB. Grand Prix Racing Online registreerimine ei võta palju aega ja lihtne:

1. Pealehel valige üksus "Registreerimine"

2. Anna oma tegelasele nimi

3. Palun sisesta kehtiv e-mail

4. Sisesta turvalist parooli ja seda korrata

5. Sisesta oma nimi, elukohariik ja sünniaeg;

5. Valige "Registreeri".

Grand Prix Racing Online on 100% vaba mäng. Lisaks on olemas funktsioonid, mille saate maksta saades ise toetajaks, kuid me jõuame hiljem. Sisuliselt punkti mängu Grand Prix Racing Online on meelitada draiverid oma meeskond ja juhtkond 17 hooaega võidusõit, et keskmiselt kestab kaks kuud. On kaks sõitu nädalas Grand Prix Racing Online ja rasside vahel on teil võimalus uuendada oma auto ja saate katsetada ja parandada oma võimalusi võistlused.

Kas teil on eelarve igal hooajal $ 30.000.000 Grand Prix Racing Online mäng et pead palkama juht ja maksta temale lepingu alusel, enne pealkirja rassist. Lisa see raiskamine eelarve uuendate oma auto kallim osad mängus GPRO, mis parandab auto jõudlust ja ehituse oma meeskonda McLaren tehnoloogia keskus, siis oma pangakonto kiiresti tühjaks. Hea uudis: Grand Prix Racing Online oma raha on see, et parem kui sooritate rännakuid, seda rohkem raha saad pärast igat sõitu. Samuti võite leida sponsor ning sõlmib nendega hooajal. Tegelikult olulisemaid hetki mängu Grand Prix Racing Online korraldate oma rahandust ja oma õige manusena.

Muidugi tegelik põhjus mängud - võistluse Grand Prix Racing Online. Kui teie juht ja mugavused loodud mäng, peate lihvida oma oskusi ja teenida õigust osaleda võistluse. Sul on Grand Prix Racing Online mängida nüüd kaheksa ringi harjutamist saamise saada kaks mõistet, mis on siis ühendatud, et moodustada kogu aeg grid (sinu teine ​​kvalifikatsiooni ring teha kütusevaru sõidus).

Kuna algaja sa alustad mängu Grand Prix Racing Online League Rookie ning kui õnnestub sattuda top neli (positiivse saldo suhe) on hooaja lõpuni, siis edasi järgmisele tasemele: "Amateur" «Pro» ja "Master". Lõppeesmärk on saavutada tase "Elite", kus on ainult nelikümmend kättesaadavus igal aastaajal.

Algajatel on "algaja juhend", et saan teid aidata, aga ka äärmiselt mugav rubriigis "Küsimused ja vastused". Meie mäng GPRO saab kohtuda teiste juhtide ja nendega kohtuda abi otsima ja saada abi.

Sul on ka võimalus maksta raha saada "toetaja" Grand Prix Racing Online. See annab teile täiendavaid eeliseid, nagu võime kasutada oma meeskond rohkem võimalusi statistika ja võime leida parimad autojuhid teie jaoks igal aastaajal mäng GPRO.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more