Järjehoidjad

Grand Theft Auto 4

Alternatiivsed nimed: Grand Theft Auto 4

Peaaegu iga mäng on välja antud kõrge kõlav pealkiri GTA suutis legendiks saanud oma žanris. Huvitavad jutud, suur ülesanne, põnev seiklus peategelased ja palju erinevaid nüansse ja elemente, mida on vaja ainult vaata oma silmaga ja tunnen isiklikult. Kõik see täiesti kehastab ja Grand Theft Auto 4 tk. See projekt on õnnestunud saada eriline kõigile kodanikele Venemaa, Ukraina ja Beloursi, sest peamine mäng triipudega registreeritud kuulus räppar Seryoga. Jah, see on GTA 4 oma iseloomu saab reisida ümber linna, kuulata muusikat "kodumaise toodangu" - meeldiv piisavalt, kas pole?

Grand Theft Auto IV - mäng, mis ütleb teile lugu Liberty City. Peategelane Niko kuulnud palju lugusid tema vend siiralt uskusid tõeline Ameerika unelm. Ütlematagi selge, et võib-olla, selle kohta, mis oli tema pettumus, kui ta tuli silmitsi tõeliste probleemidega, istub autoroolis takso pretensioonitu asemel lubas šikk Ferrari ja renditud väike flatlet "meeter" oli sama " luksus villa. " Kuid, nagu on näidatud mujal line mängud GTA 4 näitab meile, milline on - julge peategelased ei lagune silmist ohtudest nad on valmis minema läbi pärast õigus-ja võidu. Tea mäng GTA 4 mängida jõud kogu öö, üks teise järel, ületades uusi ja uusi ülesandeid.

Projekt on mõnevõrra muudetud, võrreldes oma eelkäijatega: tänavatel kadunud ja autod raadios pomme. Bright ja eredad värvid on pleekinud, kuid graafika on muutunud selgemaks, usutav. Kõik muudatused on saanud projekt - see on igal juhul ei saanud igav või ebahuvitav.

Mängu Grand Theft Auto 4 on jätkuvalt hea traditsioon - vahuveini huumor esineb väga sageli, arendajad peenelt kiusasid tuntumaid kaubamärke ja kaubamärke. Hoolimata sellest, et peategelane projekt - südametu tapja, vaata teda meeldivalt. Charisma ja närvid terasest Nico lihtsalt neetimine tähelepanu ise. Isegi endale tõmmata paralleeli Nico Kaevata ja Danila Bagrov.

Et alustada mängu, siis on vaja kõigepealt, laadida Grand Theft Auto 4. Kiiresti ja lihtsalt teha, mis aitab iga torrent tracker. Kui teil on võimalik projektiga liituda, siis meeldivalt üllatunud, tema mõtlik lyrics ja suur hääl tegutseb lahe. Segatud gameplay mängija näitab videos, mis selles mängus on ei rohkem ega vähem saabus 08:00.

Näiteks GTA IV, mäng on alati populaarne. Need on kvaliteet ja huvitav - mida sa pead iga mängija. Kiirusta pigem õnne proovida avarus Liberty City! Naudi gameplay ise ja soovitame sõpradele! Rohkem infot on esitatud video haagised mängu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more