Järjehoidjad

Grand Theft Auto V

Alternatiivsed nimed: Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V mäng, mis on õnnestunud saada väärt jätkamist oma rida. See on suurepärane mitmeplatvormilist mäng, mis on tehtud hagi žanr. kui mängu arendaja tegi kuulsaks Rockstar North. Esimene trailer projekti ilmus 2011, kuid selle ametlik esitlus toimus alles aasta lõpus 2013. Mäng on saadaval Xbox ja Playstation. Nagu arendajad öelda, et see projekt on suurim ja kõige ambitsioonikam ajaloos rida. Täna, mäng on tõesti uhke suurima avatud maailma mäng - tõeline taeva kingitus mängijatele.

Mängu Grand Theft Auto 5 ei vasta täielikult nõuetele need simulaatorid fännid. Ja küsimus ei ole praegu umbes projektid nagu The Sims. Lõppude lõpuks, sa tunnistad seda vähemalt korra elu jooksul, kuid mõelnud, miks arvuti arendajad ei loo midagi täiesti näitavad päriselus. Ja lõpuks, see idee toodi reaalsus. Läbi pikkade aastate on arendajad Rockstar oli selle idee elluviimiseks. Täiendavad elemendid epitomising kõik eelmised mängud, GTA 5 on saanud omamoodi finale.

Täna saab kindlalt öelda, et Grand Theft Auto 5 tk - see ei ole lihtne simulaator auto varas. Käesolev projekt kujutab endast palju tähtsam nüansid. Esiteks aktiivseid tähemärki kasvanud mitu korda, ja teiseks, nad on muutunud interaktiivsemaks. Nii, nüüd on sinu tegelane saab suhelda märki, tennist mängida, rääkides poliitilise ja abstraktsete teemade või mõtiskledes koos istuvad baaris. Võib-olla mitte kõik üksikasjad selgelt välja täiesti, kuid see ei mõjuta üldist ideed - kõik need elemendid võimaldab teil saada ületamatut maitset.

Et alustada mängu, peate esmalt alla laadida Grand Theft Auto 5. Tee kiiremini ja lihtsam on olla kasutades abiga torrent jälgimisseadmed. Läinud mängu, näete, et isegi tüüpiline GTA shnye elementide see välja täiesti erinevad. See projekt - suurepärane näide sellest, mis juhtub tulemusena produktiivne koostöö disainerid, arendajad ja kirjanikud. Tõenäoliselt loojad mäng sätestatud eesmärk - võimaldada mängijatel otsida teisel pool ekraani, et aidata tal saada lähedaseks peategelane, anna talle võimalus elada oma elu.

Näiteks GTA V mäng sa armuda esimesest silmapilgust ja siis "ei lase" väga pikka aega. Muidugi, isegi pärast mõned tahet GTA7 mängijatele, nautides uudsuse, tagasi vana hea projekt.

GTA 5 mängu vastutustundlikult ja tegema raske, teed palju uusi originaal ülesannetega, oskuste ja pumpamine lihtsalt elab elu tavaline inimene. See mäng on tunnustatud kui üks kõige kvaliteetseid projekte on viimase aasta jooksul, tundub sa lihtsalt katsetada seda ise!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more