Järjehoidjad

GTA: Episodes alates Liberty City

Alternatiivsed nimed: GTA: Episodes alates Liberty City

Terve rea mängud GTA - kogumik legendaarse ja edukaid projekte, mida saab võluma üks kord ja kõik. Igal aastal mitu uut fännid mängu kasvab mitu korda - täiendusi ja laiendusi projekti ootavad mitu miljonit inimest üle maailma. GTA EFLC pc - teretulnud kingitus mängijatele. See mäng erineb põhjalikkus ja võrdsustada see mitmeid projekte, mis ühest versioonist muuta põhielemendid, lihtsalt ei julge.

Projekt - täis kaks mängu. Ainuke asi, mis kahandab oma iseseisvuse - madal kestus. Storylines Grand Theft Auto: Episodes Liberty City on tihedalt põimunud originaal, kuid arendajad on suutnud luua unikaalne ja ainulaadne uus mäng üritusi. Isegi asjaolu, et nii "õõnestamises" Projekti toimub avatud ruumi sama linna, ei riku üldmuljet mängu. Loojad järgmise episoodi GTA õnnestus teha võimatut: luua kaks täiesti erinevad mängud. Kohe pärast algust gameplay gamer ei tunne erinevust atmosfääri ja anturazhnye.

Muide, umbes mängu alguses, samuti enne, enne kui saad proovida oma õnne projektis tuleb alla laadida GTA 4: EFLC. Paigaldamise protsess võtab 15-20 minutit jõudu, kui sa põgeneda abi, kui allalaadimine torrent jälgimisseadmed. Läinud mängu, siis kohe aru, millised on peamised omadused projekti. Osa Lost and Damned veidi avatud teile saladusi elu tavaline tänav mootorratta jõugu, mille liikmed ei allu üldtunnustatud normide ja seadustega - neil on oma nägemus elust. Ja Ballad Gay Tony - rikas ajalugu, mis näitab glamuurne isikutega ja kallid autod, luksus daamid ... ja sama seoses eeskirjade ja seadustega, nagu Lost and Damned.

GTA EFLC - mäng, mis räägib loo tänapäeva maailmas, kus raha on võimu sümbol. Olulisemad muudatused projekti pole seni aga kõik see kompenseeritakse suur gameplay ja lahe graafika. Selleks, et teha see lihtsamaks "baaskoolitus", tuleb hoiatatud, et seda mängu krunt ei ole eriti mõjutada gameplay - see siin on vaja enam, et luua õige atmosfääri.

GTA EFLC mängida meeldib kõik fännid projekti, ilma eranditeta, mis, kui aus olla, maatükk, mis ei ole tegelikult vaja, peamine asi - hävitada kõik vastased. Aga täiesti erinevat mängu strateegiad köidavad pikk. Näiteks "biker saaga" ei pea te saada prestiiži kaaslased, sest kõik liikmed mootorrattaspordi vendlus on ammu lakanud olemast lihtsalt sõbrad, pere -, et nad on tõenäoliselt iseloomustada. Aga Ballaad Tony võtab täiesti erinev, vale ja ebaõiglane maailm, kus peaaegu kõik küsimused on vajalikud, et lahendada oma rusikatega. In eemaldatud GTA EFLC video trailer näidatud kõik peamised eelised projekti. Sellest saab õppida uusi mini-eesmärgid ja külalistele. Mõelnud?

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more