Järjehoidjad

Grand Theft Auto: San Andreas

Alternatiivsed nimed: Grand Theft Auto: San Andreas

Grand Theft Auto: San Andreas on teine ​​projekt videomäng seeria Grand Theft Auto. In real põhimäng on viienda. Arvuti versioon ilmus 2005. Aga enne kui ta jõudis Vene gamer alles 2010. Nagu kõik eelmised versioonid seda sarja, kõik tegevus toimub ühe märgi. Kuid erinevalt eelmisest mängud, siin saab mängija vahetada oma iseloomu mitte ainult riiete, vaid ka muuta põhiseadust. Näiteks suur mängija, kellel on hüüdnimi CJ, saavad osaleda jõusaal, parandada vastupidavust ja mulgustus võimu.

Et mängida pead alla GTA: San Andreas. Seejärel installida arvutisse ja nautida mängu. Tegevuskava paljastama 1992, kui suurlinnades California kuritegevus lokkab. CJ, ta on Carl Jones - African American 25 aastat - naaseb Los Santos (linn, mis on kehtestatud väljamõeldud riigi San Andreas), viie aasta pärast kulutada Liberty City. Linnas ta tagasi, sest matustel tema ema. Ema suri käes kohalik gang. Pärast matuseid, naaseb ta koju, kuid see, kuidas ta vastab politseinik. Peategelase surm krediteeritakse liikmed sõdivad, ja sunnitud töö "ei ole puhtad" politsei.

Ajal GTA: SA mängu mängija saab mitte ainult kõndida, joosta ja liikuda autoga, kuid ka ära ratas. Lisaks sõidukvaliteet sõltub isikuomadustest iseloomu, näiteks vastupidavust.

Pärast koju, CJ vastab lapsepõlve sõber, kes pühendab selle kõigile peensusi allmaailma, mis toimub hetkel selles linnas. Väärib märkimist, et GTA: San Andreas, sa ei saa mängida ainult arvuti, vaid ka Xbox ja PlayStation. Aga paljud ikka soovitada seda arvuti versiooni, sest see on palju lihtsam kasutada kõiki funktsioone mäng.

Luues suur mäng maailmas, arendajad on suutnud tõsta mitmeid huvitavaid lugusid ja stiile, võrreldes eelmise mängud rivistuse. Nii, mäng GTA: San Andreas suutis pakkuda suurem hulk erinevaid tänava märke, mis võivad mõjutada mitte ainult omavahel, vaid ka Karl. Mõned tegelased tingimata ilmuma ainult teatud kohtades. Lisaks iga osa linnast on unikaalne tähemärki. Üks neist mängudest on vastasseis erinevate kuritegelike jõukude, kes on pidevalt võidelnud nende mõju eelkõige ala linna.

Samuti tuleb märkida, et krunt mäng loodi mitte ainult töötajad arendaja, vaid ka professionaalse kirjanikud. Näiteks võib olla ja reetmine, armastus ja pettumus. Et tunda tugevamalt stsenaarium Eksperdid soovitavad, et esmalt vaatama video GTA: San Andreas, ja alles siis alustada mängu.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more