Järjehoidjad

Grand Voyage

Alternatiivsed nimed: Grand Voyage

Game Grand Voyage - tasuta veebipõhine multiplayer rollimäng strateegia keskaegne teema kolmanda isikuga. Projekti arendaja - firma Ngames. Loojad pakuvad kasutajatele transporditakse fantaasiamaailmas ja minna põnevaid reise, samuti tegelda kaubanduse ja taluma karmi konkurentsi sama, kui sa oled näljane ja kiire rikkuse kaupmehed. Ja veel korduvalt tegeleda võitleb, sest seal on palju kaabakad, kes tahavad võtta ära oma hea. Keskajal olid üldiselt rahutu ja sa peaksid seda arvesse võtma, kui algab mängida Grand Voyage. Piraadid ei ole siin, kuid sõda kaubanduse vastased mitte vähem karm. Sa peaksid põhjalikult valmistuda lahing, kuid see peab arendama oma laevastikku. Esialgu pead primitiivne paat, kuid lõpuks saab valitsema suur kauplemise laevastikku. Kui olete huvitatud mängud sarnaste objektide, siis tuleb õnnelik Grand Voyage võrgus. Lisaks heli majandusliku komponendi raames on palju eeliseid. See ilus graafika, silmade meeldiv ja võimalusi, mis on saadaval mängijad ja dünaamiliselt muutuva hinnaga turul, ja tohutu hulk tööd, mis moodustavad hea päts.

Kõik, mida vajame, et minna tagasi ajastu lõpust Renaissance - see on tavaline Grand Voyage registreerimist. Sa kulutad vaid paar minutit, et täita spetsiaalne vorm ning seejärel saama liituda mängu kogukond ning võtma kiireloomulised küsimused, mis kohe sööstma terve hunnik. Navy on oluline roll, nimelt see, kus riik on. Oma laevastiku boesposoben peate pidevalt arendada, õpetada, laiendada. Laevu saab luua oma. Suur valik mudeleid. Catching ehituse teise laeva, tasub meenutada, usaldusväärne relvi. Jah, alguses sa kapten, üks paljudest selles maailmas. Aga seal on kõik võimalused saada legendaarne isiksus ja kuulsust oma saavutusi.

Keskendu kauplemise operatsioone. Selline kaubandus on kesksel oma elu. Kuigi see protsess võib olla üsna ohtlikud. Turuhindadega moodustuvad mängijad ise. Oma võimu mõjutada olukorda. Fight kaubanduse väärtus jätkub kogu gameplay. Kui sa õpid, kuidas saada oma konkurentide edu ja progress on olemas. Iga uus tase mängida Grand Voyage saada huvitav. Ja kui on aeg alustada kauplemist gildid, ja ei tunne, nagu mees seisab kindlalt jalul selle kompromissitu maailmas.

Hakka Ace kaubanduse küsimustes, et kaitsta oma huve kuumutatud lahingutest teha karjääri kiiresti ja kiiresti - ja lase igatsema kade impotent raev! Tasuta Grand Voyage annab mängijatele meri rõõmu. Püüa Elavdada oma vaba aja meelelahutus, ja seda teha ise!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more