Järjehoidjad

Ereaalsus

Alternatiivsed nimed: Ereaalsus

New Faces Reality tasakaalustamata mäng erineb kõigist teistest online-projekte oma unikaalsust. Vastavalt kõiki neid, kes on juba olnud võimalus kohtuda mängu üks-ühele, see on tohutu potentsiaal ja kõik võimalused võita kasuks suurem arv mängijaid üle maailma. See rollimäng, tehtud žanr MMORPG arvestatuna suur hulk kasutajaid. Nagu veebipõhine projekt, sa ei pea installima täiendavat programmide või failide ning mängu alguses näed ainult olema registreerunud ainult Faces Reality võrgus.

Nagu te teate, siis ootame aktiivset suhtlemist kõik registreeritud kasutajad mäng. Tänapäeval on suur hulk registreeritud osavõtjat, et olla valmis ja tutvuda uute inimestega koos sarnaselt mõtlevate inimestega. Sa osaleb võitleb ja lahingud, mis võivad ilmneda serva reaalsus reaalajas. See mäng võimaldab nii üksikisiku ja grupi tüüpi lahinguid, ja seega on sul võimalik liituda klannid ja seaduse vastu ühendatud jõududega vaenlane.

Kuna see online projekti alguses mängu, nagu eespool mainitud, Faces Reality kontroll on vajalik protsess. Kogu mängu interface kohandatud vene mängijatele, et registreerimine peaks tekkima raskusi.

1. Registreerimist alustatud, peate klõpsama sama nuppu "Sign Up", mis on kodulehel mängu.

2. Pärast seda on saadaval registreerimisvorm, mis sa pead ära täitma, järgides kõiki nõuandeid ja juhtimissüsteemile, täpsustades kasutajanime ja parooliga ja valides sugu iseloomu. Ainult siis saab mängida Faces Reality.

Soovi korral iga algaja saab logida süsteemi kasutades oma kontosse üks sotsiaalseid võrgustikke. Kõigi toetatud sotsiaalsete võrgustike on esindatud ka kodulehel mängu.

Põhijooneks see mäng on, et selle haldamine on pidevalt püüdnud säilitada kontakti iga kasutaja, püüdes rahuldada kõiki soove ja mõistma isegi wildest ideid. Seega on iga nädal mängus uuendatud külalistele ja ülesanded täiustatud gameplay.

Hakkas mängima mängu The Edge of Reality, saate õppida põhitõdesid maagiline asju ja õppida uusi oskusi. Projekt on täiustatud funktsioone rollimänge märki, mis annab mäng eriline võlu. Servas reaalsus on mitu põhiklassi tähemärki, sealhulgas:

1. Knights.

2. Berserkers.

3. Valkyrie.

4. Nosferatu.

Nagu näete, siis oleks hea valik. Ka iga mängija on saadaval kõik põhielemendid: maa, vesi, õhk ja tuli.

Meeldiv on see, et tasuta Faces Reality saab mängida igaüks. Võit selles mängus on hästi teeninud saavutus ja mitte proplacheny protsess.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more