Järjehoidjad

Halli tsooni sõda

Alternatiivsed nimed:

Gray Zone Warfare on huvitava süžeega esimese isiku tulistamismäng. Saate mängida arvutis. Graafika on suurepärane, mängu maailm ja relvad näevad ebatavaliselt usutavad. Häälnäitlemine on tehtud kvaliteetselt, muusika aitab tunnetada mängu pingelist õhkkonda, kui see süžee jaoks vajalik.

Mängu sündmused viivad teid Kagu-Aasia territooriumile väikesele saarele, mis on pärast seal juhtunud salapärast sündmust karantiinis.

selles kohas elavat inimest evakueeriti turvalisse kohta. Teie, osana ühest kolmest PMC-st, peate piirkonda uurima ja leitud väärisesemed mandrile saatmiseks ette valmistama.

Mängu ajal osalete ohtlikes tulistamistes, millest igaüks võib lõppeda surmaga.

Enne keeruliste toimingute alustamist on teil tänu näpunäidetele võimalus juhtimisliidest kiiresti mõista.

Süžee on huvitav ja võib teid üllatada. Uurige iga tegelase lugu ja otsustage, keda võite usaldada.

Grey Zone Warfare'i mängimine on ülesannete mitmekesisuse tõttu huvitav:

  • Avastage saart, et leida kõik peidetud kohad
  • Osalege oma võitlejate rühmaga arvukates lahingutes
  • Kogemuste omandamisel täiustage oma võitlusoskusi
  • Laiendage oma saadaolevate relvade arsenali
  • Muutke relvi, et muuta need lahinguväljal tõhusamaks

Need on peamised tegevused, millega Grey Zone Warfare PC-s kokku puutute.

Mäng näeb välja väga realistlik, kõigil tegelastel on isiksus, ajalugu ja iseloom. Sa sõbrunesid mõnega neist, kuid on ka neid, kes tekitavad probleeme. Oluline on pettus õigeaegselt ära tunda, vastasel juhul võite reetmise tõttu kaotada kõik, mida olete saavutanud.

Saarel on palju taimestikku, seega peaksite varitsustega ettevaatlik olema, kuid maastikud näevad ilusad välja.

Mängus on tohutult palju erinevaid relvi. Valige see, mis teile kõige paremini sobib ja sobib kõige paremini teie individuaalse mängustiiliga. Püstoleid ja vintpüsse on võimalus täiendada vastavalt oma soovile. Pange tähele, et erinevat tüüpi vaatamisväärsused võivad erinevatele missioonidele paremini sobida ja palju muud. Enne iga missiooni saate oma varustust kohandada.

Grey Zone Warfare'is mõjutavad tegelase omadusi iga vigastus, mida ta saab, seega peaksite püüdma oma tervise eest hoolt kanda ja mitte vigastada. Arendajad pöörasid tähelepanu füsioloogiale, jalavigastusega liigud aeglasemalt, vigastatud käsi takistab sihtimist, kõik on nagu pärismaailmas. Valige selline ravimeetod, mis minimeerib vigastuse tagajärgi.

Te ei vaja mängimiseks Internetti, laadige lihtsalt alla Gray Zone Warfare, et mängida võrguühenduseta.

Gray Zone Warfare tasuta allalaadimine, kahjuks see ei tööta. Mängu saate osta Steami portaalist, külastades arendajate veebisaiti või kasutades sellel lehel olevat linki. Müügi ajal saab seda teha allahindlusega.

Hakkake mängima kohe, et saada PMC võitlejaks ja asuda ohtlikele, kuid hästi tasustatud missioonidele.

Miinimumnõuded:

Nõuab 64-bitist protsessorit ja operatsioonisüsteemi

OS: TBA

Protsessor: TBA

Mälu: TBA MB RAM

Graafika: TBA

DirectX: versioon 12

Võrk: Interneti lairibaühendus

Salvestusruum: TBA MB vaba ruumi

Helikaart: TBA

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more