Järjehoidjad

Gray Matter. Ghosts of teadvuseta

Alternatiivsed nimed: Gray Matter. Ghosts of teadvuseta

Protsessor: Pentium 4/Athlon 1. 4 GHz

RAM: 512 MB

Video: 128 MB

Disk Space: 5. 5 GB

Gray Matter. Ghosts of teadvuseta - müstiline quest, käsikirja autori mis sai tuntuks mängude maailmas isik, kes on tuntud oma töö teine ​​populaarne seriaal stiilis seiklus Gabriel Knight. Mäng Gray Matter. Ghosts of teadvuseta kasutusalad proovitud süsteem kahe peategelase, igaüks neist on oma eripärad, oma maailmavaade, mis aitab teil rohkem kui üks kord järgmise aimugi mõistatusi.

Mängu süžee

Süžee, jutustasid mängu Gray Matter, ei erine suurt originaalsust. Teatud inimene, viiakse üle teise riiki, on täiesti erinev linna tööd otsima. Järsk muutus keskkonna ja saatmine peategelane võõras keskkonnas ei ole midagi uut, kuid kõige huvitavam alustada. Ajendatuna unistus saada tõeliseks Meka kõik võlurid maailma, London "Club Dedalus" peategelane Sam Everett ja tulevad Albion, kuid rida näiliselt juhuslikult viib tema ümber täiesti erinevas kohas, nimelt University of Oxford. Tuttavaks noor daam, kes tuli vestlusele ühe kuulsaima ülikooli professorid saada ametikohale tema assistent, Sam ei suutnud isegi ette kujutada, kuidas sündmused lülitage teda. Young kandidaat, viimasel hetkel ei talu pinget ja kiirustades pensionil professor kapis, jättes Sam ainsa soiskatelnitsy ametikohale, ja ta ei kavatse saada. Ilma loobuda õnnelik õnnetus saada tööd esimesel päeval oma viibimise Londonis, Sam võttis kingitus saatus, ja seda esimeses järjekorras Professor - leida kuus vabatahtlike mõned testid. Aga kõik, kes on kuulnud nime neuroteadlane Stiles, põgenesid eri suunas, ja see oli võimatu, et meelitada isegi korraliku raha boonuseid. Mida kõneleval teadus neurobioloogia professor ja kutsub teid, et teada saada mängu Gray Matter.

Characters

Peamine heroiin lugu Gray Matter. Ghosts of alateadlik muidugi Samantha Everett, mustkunstnik, kes tulid London üks eesmärk, et saan sisemine pühapaik illusionistid ja võlurid kogu maailma "Club Daedalus." Isegi asjaolu, et ta oli seotud uurimise kummaline tegevus neurobioloogia professor kohaliku ülikooli, kes töötas varjus midagi kujuteldamatut eksperimente, ei peatu ta selle otsene eesmärk, mille jaoks see tegelikult tuli UK kapitali. Character loojad mängu Gray Matter suutnud rohkem kui karismaatiline ja sa lihtsalt ei kuule sarkastiline ja sisutihe kommentaar teemadel tegutseda ja lihtsalt mõelnud noor tüdruk. Teine tegelane, kes annab meie kohus mängu Gray Matter. Ghosts of teadvuseta dr Stiles, lummatud mingi kuri katsed ajus, mitte vähem huvitav, oma seisukohad ja loogilise mõtlemise piiril põhjus ja hullus, mitte ainult tõsine üllatus, ja mõned võivad lõbustada. Kogu aeg mängu Gray Matter hoiab sind pimedas enne järgmist sündmuste käiguga ja kogete tugevust väljakutseid mosaiikmõistatused ja tohutu vaatluspaikade otsides vajalikke seadmeid, kuid kõige kannatlik ja järjekindel, antakse teenete ootamatu pöördepunktid ja peadpööritava lõpp.

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more