Järjehoidjad

Suur vallutaja: Rooma

Alternatiivsed nimed:

Suur vallutaja: Rooma käigupõhine strateegia mobiiliplatvormidele. Mäng kogus populaarsust pihukonsoolidel ja on nüüd saadaval Android-seadmetes. Siin näevad mängijad suurepärase kvaliteediga graafikat. Professionaalid töötasid häälnäitlemise ja muusikavaliku kallal ning see on märgatav.

Selles mängus pead sa saama Rooma impeeriumi valitsejaks selle hiilgeaegadel.

Siit leiate palju sõjalisi kampaaniaid, millest teate ilmselt ajalootundidest.

Hiiglasliku impeeriumi valitsejal on palju muresid:

  • Ehitage linnu
  • Looge võitmatu armee
  • Tehnoloogia arendamine
  • Juhata vägesid lahingute ajal
  • Leidke aega diplomaatiaks, looge liite ühise vaenlase vastu
  • Võistle teiste mängijatega edetabelis

Kõik see on teie ülesanded mängu ajal, kuid kõigepealt peate õppima, kuidas liidesega suhelda. Juhtimine pole keeruline, kõik toimingud on intuitiivsed ja tänu arendajate näpunäidetele ei võta õppimine teilt palju aega.

Mängurežiime on mitu. Mängimiseks on valida pool. Aidake Rooma impeeriumil laieneda kogu maailmale või juhtige üht barbarite hõimu ja alistage tärkav suurriik.

Juhtige ekspeditsioone, mis peavad liikuma läbi vaenulike maade piiratud ressurssidega. Selles režiimis on iga uus samm eelmisest raskem.

Kampaaniarežiimis on kõik traditsioonilisem. Te alistate järk-järgult uusi territooriume. Treenige sõjaväeosasid ja koolitage kindraleid.

Lisaks sõjalistele ülesannetele tuleb hoolitseda riigi heaolu eest.

  1. Hankige ressursse ja otsige aardeid
  2. Ehitage legendaarseid ehitisi, nagu Colosseum
  3. Võtke vastu seadusi ja suhelge teiste riikide juhtidega

See loend sisaldab ainult mõnda ülesannet.

Suure vallutaja mängimine: Rooma on huvitav, kuid igavlemiseks pole aega.

See, kuidas teie alluvad lahinguväljal käituvad, on teie otsustada, milliseid oskusi väeosade ülemad vajavad. Lahingutes on võimalik täielikult juhtimine enda kätte võtta millal iganes soovite.

Õppige kiiresti võitma vähemate ressursside ja vähemate sõdalastega. Kõige andekamad komandörid tõusevad edetabelite esikohale ja saavad võimaluse kuulsaks saada. Mängu mängivad inimesed üle kogu maailma ja nad kõik teavad teie andest komandörina.

Mängusisene pood võimaldab teil osta ressursse, lahingubännereid ja unikaalseid esemeid. Ostude eest saate tasuda mänguvaluuta või pärisrahaga. Mäng on tasuta ja kui sulle meeldib, saad arendajaid toetada, kulutades mängus ostudele väikese summa.

Projekt areneb koos uuendustega, ilmuvad uued asukohad, vägede tüübid ja muu mängusisu.

Great Conqueror: Rooma tasuta allalaadimine Android-le, saate kasutada sellel lehel olevat linki.

Hakkake mängima kohe, et muuta Rooma impeerium maailma suurimaks, või vastupidi, et seda vältida!

 

Game-Game uses analytical, marketing and other cookies. These files are necessary to ensure smooth operation of all Game-Game services, they help us remember you and your personal settings. For details, please read our Cookie Policy.

Read more